Zapraszamy na odsłuchy Soundscape, wykłady i panel dyskusyjny w ramach konferencji Scena Jutra | Konsbud Audio

Jesteś tutaj

Zapraszamy na odsłuchy Soundscape, wykłady i panel dyskusyjny w ramach konferencji Scena Jutra

07.03.23

29 - 30 marca 2023 ludzie związani ze sceną spotkają się w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej i w Teatrze Narodowym na konferencji Scena Jutra, której jesteśmy partnerem.

Konferencja Scena Jutra to miejsce powstawania nowych pomysłów, inspiracji i rozmów na kontrowersyjne tematy. To także wystawa sprzętu - technologii przyszłości, znakomici goście i ciekawe projekty edukacyjne.
Serdecznie zapraszamy Was na odsłuchy Soundscape, nasze wykłady i panel dyskusyjny.
Soundscape to rewolucyjna technologia całkowicie zmieniająca sposób realizacji nagłośnienia widowisk. Prezentacje systemu z ramienia d&b audiotechnik poprowadzi Steve Jones, który jest doświadczonym projektantem systemów nagłośnieniowych i szkoleniowcem z ponad 20-letnim doświadczeniem. Bardzo interesująco zapowiadają się także tematy wykładów. Prelegentami spotkania „Siła kreacji dźwięku immersyjnego dla narracji widowiska” będą wspomniany wcześniej Steve oraz Dominic Bilkey – wielokrotnie nagradzany projektant systemów nagłośnieniowych, szef sekcji dźwięk & video w Teatrze Narodowym w Londynie.
Jarek Kierkowski i Paweł Berbecki przeprowadzą prezentację pt. „d&b audiotechnik. Przestrzeń. Dynamika. Środowisko. Czy da się naginać prawa fizyki?”, a Jacek Majewski poruszy temat „Dlaczego system odsłuchowy w studiu ma decydujący wpływ na prawidłowe opracowanie dźwięku przestrzennego Dolby Atmos i jak współczesne produkty Genelec nas w tym wspierają.”
Na Scenie Dyskusje odbędzie się bardzo ciekawa, z punktu widzenia twórców, rozmowa – „Immersja - gadżet czy nowe narzędzia kreacji?”. W panelu dyskusyjnym wezmą udział uznani artyści: reżyser teatralny Grzegorz Jarzyna, muzycy i kompozytorzy - Maja Kleszcz, Wojciech Krzak oraz Dominic Bilkey i Steve Jones.

Uwaga - uczestnicy odsłuchów Soundscape w Teatrze Narodowym będą mogli wygrać bilety na spektakl The Lehman Trilogy w Londynie zrealizowany w technologii Soundscape! Podczas każdych odsłuchów do wygrania będą słuchawki Audio-Technica ATH-M30x!

Bilety na konferencję Scena Jutra: scenajutra.com
Napisz na mail: szkolenia@konsbud-audio.com.pl, aby otrzymać bardzo atrakcyjny kod zniżkowy.
Rejestracja (bezpłatna) na odsłuchy Soundscape: dbsoundscape.pl

Więcej informacji o konferencji, harmonogram i bilety:
https://scenajutra.com/info
https://scenajutra.com/agenda

Zapraszamy! Do zobaczenia!

Galeria: 

Produkty