Konsbud Audio i Genelec na Soundedit 2022 | Konsbud Audio

Jesteś tutaj

Konsbud Audio i Genelec na Soundedit 2022

24.11.22

4-5 listopada, w Hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi, w ramach festiwalu Soundedit, odbyły się Warsztaty i Szkolenia Branżowe. Byliśmy częścią tych wydarzeń.

Prelegentem z ramienia Konsbud Audio był nasz specjalista - Jacek Majewski.

Tematyka naszych wykładów i prezentacji obejmowała: dobór, lokalizację, kalibrację i mastering w trudnym środowisku odsłuchowym. Przeprowadzaliśmy również indywidualne odsłuchy monitorów studyjnych Genelec, zgromadzeni w naszej sali słuchacze mogli posłuchać także dobrze znanych sobie utworów. Na Soundedit pokazaliśmy urządzenia z najwyższej półki technologicznej – monitory współosiowe Genelec The Ones w połączeniu z niezwykłym systemem niskotonowym Adaptive Woofer Systen W371. Zaprezentowaliśmy również działanie systemu automatycznej kalibracji na przykładzie klasycznego zestawu 5.1. Staraliśmy się wyjaśnić co dzieje się z dźwiękiem w pomieszczeniu odsłuchowym, w drodze między monitorem, a naszymi uszami, jak bardzo duży wpływ ma to na naszą zdolność oceny dźwięku i w konsekwencji na podejmowanie decyzji dotyczących miksowania. Nasi słuchacze mogli w pełni zrozumieć i docenić unikalność i jakość produktów i technologii Genelec.

Bardzo dziękujemy Festiwal Soundedit za zaproszenie, wspaniałą współpracę, znakomitą organizację, mamy nadzieję, że zobaczymy się w przyszłym roku! Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili naszą salę, słuchali wykładów, uczestniczyli w odsłuchach monitorów Genelec, zadawali pytania, dyskutowali z nami! Dziękujemy także ludziom z innych zaprzyjaźnionych firm, wykładowcom, mediom i obsłudze. Festiwal jest znakomitym miejscem do zdobywania wiedzy, dzielenia się spostrzeżeniami, spotykania ludzi. Gratulujemy tak udanej imprezy!

 

Zapraszamy do kontaktu:
Jacek Majewski
j.majewski@konsbud-audio.com.pl
tel. 785 50 40 90

Galeria: 

Produkty