O nas | Konsbud Audio

O nas

Jednym z kluczowych obszarów działania firmy Konsbud Audio Sp. z o.o. są systemy audiowizualne (AV) i szeroko pojęte multimedia. Firma zajmuje się projektowaniem, instalacją oraz integracją systemów w takich miejscach jak centra konferencyjne, muzea, sale i aule wykładowe, sale biznesowe, centra handlowe, budynki i obiekty sportowe, sądy, kampusy, obiekty związane z transportem i wiele innych.  

Dzięki bogatemu doświadczeniu popartemu licznymi projektami oraz instalacjami, jakie wykonaliśmy, możecie Państwo liczyć na profesjonalne usługi wykraczające jakością oraz funkcjonalnością poza obowiązujące standardy.

Dostarczamy kompleksowych i nietuzinkowych rozwiązań w zakresie dźwięku, wizji, interaktywnych multimediów, systemów bezpieczeństwa, systemów centralnego sterowania, BMS  oraz oświetlenia. Oferujemy nasze usługi na każdym etapie procesu inwestycyjnego – począwszy od współpracy z architektami i inwestorami podczas projektowania i prac instalacyjnych, poprzez uruchomienie i integrację systemów, a następnie opiekę serwisową i konserwacyjną.

Nie opieramy się na gotowych rozwiązaniach. Uważnie słuchamy potrzeb i oczekiwań klienta, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązania zoptymalizowane zarówno pod kątem funkcjonalnym, technologicznym, jak też ekonomicznym. Dobierając rozwiązania sprzętowe i technologiczne pod konkretne instalacje utrzymujemy jak najlepszy stosunek jakości do ceny. Systemy przez nas projektowane cechuje wysoka jakość komponentów, możliwość rozbudowy w przyszłości przy relatywnie niskich kosztach oraz intuicyjna i przyjazna dla użytkownika obsługa.

Poza działalnością projektową oraz instalacyjną jesteśmy wyłącznym dystrybutorem profesjonalnego sprzętu audio wielu renomowanych marek. Wieloletnie doświadczenia pozwoliły nam na zebranie ponadprzeciętnej wiedzy technicznej. Jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom krótkie terminy realizacji. Ściśle współpracujemy z producentami korzystając z ich wsparcia i wiedzy poprzez ciągłe szkolenia oraz konsultacje. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju nowinki w zakresie pojawiających się na rynku technologii.

Pracuje u nas multidyscyplinarny zespół specjalistów o otwartych umysłach – projektanci, akustycy, elektronicy, instalatorzy, integratorzy, specjaliści ds. produktu, realizatorzy dźwięku. Inwestujemy w ludzi i narzędzia. Dbamy o stałe podnoszenie kompetencji zarówno naszych pracowników, jak też firm, z którymi współpracujemy.

Produkty