Zwycięzcy konkursu zorganizowanego podczas Sceny Jutra zrealizowali swoją nagrodę

Zwycięzcy konkursu zorganizowanego podczas Sceny Jutra zrealizowali swoją nagrodę

Podczas odsłuchów Soundscape d&b audiotechnik, które zorganizowaliśmy w ramach V Międzynarodowej Konferencji ScenaJutra 2023, ogłosiliśmy konkurs na hasło reklamowe dotyczące Soundscape.
Nagrodą było podwójne zaproszenie na spektakl The Lehman Trilogy grany w Londynie, bilety lotnicze i nocleg.
Zwycięzcą naszego konkursu został Damian Mrówczyński. Wygrało jego hasło reklamujące Soundscape:
You are not at the show, you’re in it.

Damian, wraz z osobą mu towarzyszącą,  wrócił z Londynu. 16 maja nasi goście obejrzeli spektakl „The Lehman Trilogy” zrealizowany w technologii Soundscape, zwiedzili kulisy Teatru Gillian Lynne oraz Teatru Narodowego, a ich przewodnikiem był Dominic Bilkey, szef działu dźwięk & video w National Theatre.

Damian podzielił się z nami wrażeniami:
„Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem! Nigdy wcześniej nie słyszałem tak dobrze nagłośnionego spektaklu. To było coś niesamowitego, głosy aktorów brzmiały bardzo naturalnie. Wydawało się jakby nie było tam żadnego nagłośnienia, a aktorzy po prostu tak głośno mówią. Dopiero, gdy przechodzili za szybę, pojawiało się zaskoczenie, że słychać ich wciąż tak samo dobrze. Ponadto, bezbłędna lokalizacja źródła dźwięku i efekty przestrzenne, które były dodawane dynamicznie. To było spektakularne wrażenie, gdy dwie osoby stojące obok siebie mówiły jakby były w dwóch różnych akustycznie miejscach. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie d&b #Soundscape stanie się standardem w nagłaśnianiu tego typu wydarzeń. Jest to technologia, której doświadczając uświadamiamy sobie, jak bardzo jest potrzebna.
Zgodnie z moim hasłem, potwierdzam: I wasn’t AT the show, a was IN it!
Dziękuję również za możliwość zwiedzenia obu teatrów wraz ze wspaniałym przewodnikiem Dominic’em Bilkey’em.”

Jeszcze raz gratulujemy i cieszymy się z udanej wycieczki pełnej wrażeń.

odsłuchy Soundscape d&b audiotechnik
Podziel się!