Źle i Tanio – najlepsze sale prób w Polsce, są wyposażone w miksery Allen & Heath

Źle i Tanio – najlepsze sale prób w Polsce, są wyposażone w miksery Allen & Heath

Sale prób Źle i Tanio zna każdy w branży scenotechnicznej i w środowisku muzycznym.
Przemek „Dred” Pietrzak, wraz z Łukaszem Muchą, stworzył miejsce, które ma opinię najlepszej, najbardziej profesjonalnej sali prób w Polsce. Dziesiątki najbardziej popularnych zespołów, orkiestr i muzyków pracuje w przestrzeniach Źle i Tanio. To sale prób, studio nagrań, studio światła i cała góra topowego sprzętu, w tym miksery ALLEN & HEATH.

Przemek „Dred” Pietrzak: „Mamy to szczęście, że to u nas dużo znakomitych zespołów z tego kraju gra próby. Zespoły przyjeżdżają do nas, przygotowywują się do tras, ostatnio gościliśmy m.in. Lady Pank, Dawida Podsiadło, muzyków z zagranicy, do trasy po USA przygotowywał się zespół z Ukrainy – The Hardkiss, za chwilę przyjedzie Cory Henry. Pracują tu duże orkiestry: Orkiestra Adama Sztaby, Kukla Band, Tomasz Szymuś Orkiestra.
Swoje magazyny ze sprzętem mają u nas m.in. Afromental, Lady Pank, Nosowska, Grzegorz Hyży, Dawid Kwiatkowski, Natalia Przybysz, Margaret, Natalia Szroeder, wszyscy robią u nas próby.”
W Źle i Tanio do dyspozycji muzyków i realizatorów są cztery miksery dLive: C3500, 2 x C1500 i CTi1500, 24 sztuki mikserów osobistych ME-1, jest seria SQ.
Przemek „Dred” Pietrzak: „Byliśmy jednymi z pierwszych w Polsce, którzy zaczęli pracować na dLive i odkąd się u nas pojawił, bardzo dużo na nim pracujemy. Na tych deskach realizujemy wiele produkcji, ostatnio zrealizowaliśmy dużą trasę Sokoła, koncerty Kamila Bednarka i Pezeta.
Wszędzie używamy mikserów osobistych ALLEN & HEATH ME-1. Mamy 24 sztuki tych urządzeń, które pracują i na próbach i na trasach, m.in. Margaret, The Customs, Natalii Szroeder, znakomicie sprawdzają się w realizacjach orkiestrowych, np. w pracy Orkiestry Adama Sztaby.
Wykorzystujemy je także przy produkcjach dla MTV Unplugged, w których jesteśmy odpowiedzialni za przygotowanie, kierownictwo sceny, próby, realizację dźwięku. W ramach tej formuły zrealizowaliśmy koncerty Lady Pank, Zalewskiego, Natalii Kukulskiej, do koncertu przygotowuje się Mrozu. ALLEN & HEATH ME-1 to świetne rozwiązania!”

Zdjęcia: Archiwum Źle i Tanio

miksery ALLEN & HEATH, miksery ALLEN & HEATH, miksery ALLEN & HEATH, miksery ALLEN & HEATH, miksery ALLEN & HEATH, miksery ALLEN & HEATH, miksery ALLEN & HEATH, miksery ALLEN & HEATH, miksery ALLEN & HEATH, miksery ALLEN & HEATH, miksery ALLEN & HEATH, miksery ALLEN & HEATH, miksery ALLEN & HEATH
Podziel się!