Zapraszamy na szkolenia Biamp Tesira Forte

Zapraszamy na szkolenia Biamp Tesira Forte

Zapraszamy na szkolenia stacjonarne oraz certyfikowane szkolenia online dotyczące platformy Biamp Tesira Forte.

Terminy szkoleń stacjonarnych:

 • 15 maja 2015, godz. 9.00 – 16.00 – TESIRA VOIP
 • 15 czerwiec 2015, godz. 9.00 – 16.00 – TESIRA
 • 13 lipiec 2015, godz. 9.00 – 16.00 – TESIRA

Zapraszamy również do udziału w certyfikowanych szkoleniach online

Zdajemy sobie sprawę, iż jesteście Państwo bardzo zajęci. Dlatego przygotowaliśmy certyfikowane szkolenia, które można odbyć w wybranym przez siebie czasie, dotyczące niektórych z naszych produktów. Nasze kursy online składają się z sesji, przez które przechodzi osoba szkolna, zakończonych testami sprawdzającymi zdobytą wiedzę. Pozytywne ukończenie testu dotyczącego danej sesji pozwala na dostęp do kolejnego etapu. Po rozpoczęciu szkolenia można je przerwać i powrócić do niego w dowolnym czasie.
Szkolenia certyfikowane są darmowe. Zgłoszenie udziału w szkoleniu jest przesyłane do Menadżera Regionalnego, który odpowie na Państwa zgłoszenie.
Jeśli po ukończeniu certyfikowanego szkolenia będziecie Państwo mieli dodatkowe pytania, prosimy kontaktować się z naszymi Inżynierami Aplikacji z Działu Wsparcia.

W przypadku zapomnienia loginu lub hasła po rejestracji na szkolenie prosimy odwiedzić adres: training.biamp.com i zalogować się za pomocą tymczasowego hasła przesłanego mailem (nie jest to to samo hasło, co używane do logowania na stronie biamp.com)

Szkolenia online Biamp TesiraForté

Kiedy tworzyliśmy Tesirę®, częścią naszego planu było uzupełnienie tej rodziny  platform przeznaczonych do profesjonalnych rozwiązań o urządzenie zbudowane dla codziennych zastosowań na rynku audio. Rodzina TesiraForté jest takim rozwiązaniem: cztery modele z opcjonalnie wyposażone w protokół AVB, zoptymalizowane do specyficznych zastosowań ze stałą ilością wejść i wyjść analogowych.
Celem szkolenia TesiraForté jest zapoznanie integratorów AV z niezbędnymi narzędziami potrzebnymi do tworzenia projektów, integracji systemów, wykorzystania zalet TesiraForté.

Certyfikowane szkolenie TesiraForté obejmuje następujące zagadnienia:

 • Cechy i zalety TesiraForté na przykładzie fabrycznego oprogramowania (leyout) dostarczanego z każdym urządzeniem.
 • Oprogramowanie Tesira Software z uwzględnieniem wszystkich „tips and tricks” oraz szybkie prowadzenie linii łączących bloki DSP w celu zredukowania czasu na wykonanie projektu.
 • Rozpoczynanie pracy z systemem online, możliwości sterowania dla użytkownika.
 • AEC (Acoustic Echo Cancellation) – dlaczego systemy konferencyjne potrzebują algorytmów eliminacji echa akustycznego, demonstracja prawidłowego konfigurowania AEC.
 • Podstawy AVB – technologii ethernetowej, która stanowi podstawę dla audio w procesorach Tesira.
 • Programowanie dwóch procesorów TesiraForté oraz dodawanie ekspanderów do systemu.

Szkolenia podzielone są na części, składające się z interaktywnych filmów online, co pozwala na powrót do szkolenia w dowolnej chwili, w miejscu w którym się go przerwało. Zatem szkolenie można ukończyć w dogodnym dla siebie czasie. Dostęp do szkoleń Biamp TesiraForté jest darmowy, możliwy o dowolnym czasie, z dowolnego miejsca.
Średni czas na ukończenie szkolenia wynosi około 4-5 godzin.

Szkolenia online VOIP

Dzisiejszy, nowoczesny biznes coraz częściej wykorzystuje technologię VOIP w swoich codziennych operacjach. Technologia VOIP zostaje skomplikowana, a na rynku istnieje mało programów szkoleniowych. Inżynierowie aplikacji w firmie Biamp Systems spędzili lata na szlifowaniu swojej wiedzy w tym zakresie i teraz dzielą się nią z Państwem.

Nasz program treningowy VOIP jest skierowany do specjalistów z rynku AV. Szkolenie skupia się na technologii VOIP oraz protokole SIP, co pomoże uczestnikom zbudować podstawy do lepszego projektowania i rozwiązywania problemów na instalacjach z VOIP.
Szkolenia podzielone są na części, składające się z interaktywnych filmów online, co pozwala na powrót do szkolenia w dowolnej chwili, w miejscu w którym się go przerwało. Zatem szkolenie można ukończyć w dogodnym dla siebie czasie. Dostęp do szkoleń VOIP jest darmowy, możliwy o dowolnym czasie, z dowolnego miejsca.

Celem naszego szkolenia VOIP jest zapoznanie integratorów produktów firmy Biamp Systems z niezbędnymi narzędziami do projektowania, integrowania i rozwiązywania problemów w systemach telefonicznych VOIP.

Certyfikowane szkolenie VOIP obejmuje następujące zagadnienia:

 • System VOIP w nowoczesnym sieciach Ethernet, projektowanie sieci, setup, omówienie fizycznych komponentów systemów VOIP.
 • Użycie protokołów Call Setup w środowisku VOIP, włączając szczegółowe informacje temat mechanizmu ustanawiania połączeń pomiędzy stronami w systemach VOIP.
 • Protokoły Czasu Rzeczywistego (RTP – Real Time Protocol) używane w połączeniach VOIP, włączając proces konwersji sygnałów audio do przesyłu w sieciach Ethernet.
 • Mechanizmy kontroli jakości dla przesyłu danych przez sieci w połączeniach VOIP – użycie mechanizmów Class of Service (COS), Quality of Service (QoS) do zarządzania przesyłem pakietów.
 • Problemy techniczne i ich rozwiązywanie związane z komunikacją pomiędzy urządzeniami VOIP i siecią, włączając użycie oprogramowania do monitorowania ruchu w sieci, jak Wireshark.
 • Biegłe poruszanie się w oprogramowaniu platform Biamp w celu stworzenia endpointów systemu VOIP.
Podziel się!