Zapraszamy na Prolight + Sound i Musikmesse 2017

Zapraszamy na Prolight + Sound i Musikmesse 2017

We Frankfurcie w dniach 4-7 kwietnia będzie się odbywać jedno z największych wydarzeń w branży pro audio –  targi Prolight + Sound, a od 5 do 8 kwietnia równolegle targi Musikmesse. Wśród wystawców znajduje się wielu producentów reprezentowanych w Polsce przez dystrybutora Konsbud Audio. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wybrane stoiska:

Audio-Technica /P+S 2017

Japoński producent mikrofonów i słuchawek zapowiedział premierę nowego mikrofonu, który ma być częścią najwyższej serii 50. Na razie możemy się domyślać, że mikrofon AT5047 będzie kolejnym hitem, tak jak to było w przypadku AT5040. Po szczegóły zapraszamy na stoisko E27 w hali 4, gdzie w dniach 4-6 kwietnia od 17-18 serwowane będą drinki.

NTi Audio /P+S 2017

Producent analizatorów i mierników NTi Audio planuje pokazać kilka nowych produktów i zapowiedzi produktów do monitorowaniu hałasu, pomiarów mocy dźwięku, izolacji dźwięku i zastosowań live. Wszystkiego będzie się można dowiedzieć na stoisku D64 w hali 4.

Apart Audio /P+S 2017

Belgijski producent zestawów i wzmacniaczy do komercyjnych instalacji zaprezentuje nowy produkt w serii REVAMP. Oprócz tego na stoisku Aparta będzie można zobaczyć nowości znane z ISE: serię głośników sufitowych CM Design, serię MASK-C i wzmacniacze MA. Podczas Happy Hour można się nawet załapać na belgijskie piwo J Zapraszamy na stoisko A54 w hali 3.

d&b audiotechnik /P+S 2017

Zapraszamy do odwiedzania stoiska C15 w hali 3.1. Dla wielu osób to wydarzenie będzie pierwszą okazją, by dowiedzieć się więcej o programie Sound Futures oraz o jego praktycznym znaczeniu – odbędą się 2 prezentacje, które pokażą jakie myślenie stoi za ewolucyjnym podejściem firmy d&b do rozwoju swoich produktów. David Claringbold przedstawi prezentację zatytułowaną “Dźwięk w środowisku” (środa, godz. 14-15). Następnego dnia Dr Elena Shablina i Daniel Belcher opowiedzą o zarządzaniu emisją dźwięku na przykładzie NoizCalc (czwartek, godz. 15-16). Na te 2 wydarzenia zapraszamy do pokoju „Substanz“, Forum Level C.

Na stoisku d&b zostaną z kolei przedstawione JVY Messengers, skalowalne, wszehstronne metody na spełnienie różnych wymogów nagłośnieniowych przy użyciu serii J, V i Y – od małych konferencji po nagłośnienie dużych stadionów. Skupimy się także na serii V i nowej klasie źródeł punktowych.

CO NOWEGO: d&b pokaże aplikację ArrayCalc Viewer, będzie również możliwość przetestowania nowego narzędzia weryfikacyjnego R1 Array. Zaprezentowany zostanie nowy rack skonstruowany specjalnie na trasy: 6 x D80, którego premiera odbędzie się już w maju.

Allen & Heath /P+S 2017

Brytyjski producent konsolet w styczniu podczas targów NAMM zaprezentował  kompaktowe konsolety dLive C Class, które będzie również pokazywał na swoim stoisku we Frankfurcie (F40 w hali 3).

Green-GO /P+S 2017

Producent systemów interkomowych podczas targów po raz pierwszy przedstawi nowe jednostki MCX i MCXEXT. Przedstawicieli Green-GO będzie można spotkać na stoisku D64 w hali 4.

Parsek /P+S 2017

MARKAUDIO to jedna z marek firmy Parsec, w której portfolio znajdują się DV Mark i Markbass. MARKAUDIO swoje produkty będzie wystawiać na stoisku 4.1 C30. Włoska firma we Frankfurcie po raz pierwszy pokaże wszechstronne, mobilne systemy nagłośnieniowe Ergo i Audiochain.

Avid /P+S 2017

Na stoisku firmy Avid (G85, hala 3) będzie okazja, żeby pokręcić na konsolecie Venue S6L i porozmawiać z doświadczonymi użytkownikami S6L. AVID zaprezentuje również klasyka w branży pro audio – oprogramowanie Pro Tools.

Neutrik /P+S 2017

Firma Neutrik skupi się na systemie Xirium Pro, przedstawi również system opticalCON MTP 24. Dołączcie do Neutrika na stoisku D60 w hali 4.

Stage Tec /P+S 2017

Niemiecki producent zaprezentuje nowe, unikalne funkcje audio processingu dla konsolety Aurus platinum, np. miernik głośności, który teraz będzie dostępny na kanałach grup oraz auto mikser. Stage Tec będzie wystawiał swoje produkty na stoisku G83 w hali 3.

Cordial /Musikmesse 2017

Cordial w tym roku wystawia swoje produkty na Musikmesse. Producent skupi się na prezentacji kabli gitarowych Metal  i Sky. Zapraszamy na stoisko F10 w hali 9 w dniach 5-8 kwietnia.

Podziel się!