Zakończyliśmy trasę DAS Audio / Allen & Heath CQ Tour

Zakończyliśmy trasę DAS Audio / Allen & Heath CQ Tour

Cykl warsztatów DAS Audio i Allen & Heath w sklepach muzycznych w całej Polsce dobiegł końca. Dziękujemy gospodarzom i licznej publiczności, która mogła posłuchać systemów nagłośnieniowych DAS Audio Altea i Action oraz poznać najnowsze miksery Allen & Heath z serii CQ.

Nasz prowadzący warsztaty ALLEN & HEATH CQ – Jacek Mazur – realizator dźwięku związany z czołowymi polskimi artystami (Zbigniew Wodecki, Dawid Podsiadło, Monika Brodka, Sylwia Grzeszczak, Steve Nash, Immortal Onion), a zarazem pracownik Działu Supportu Konsbud Audio:
Czas na małe podsumowanie. Trasa  DAS Audio / Allen & Heath CQ Tour  objęła 14 miast , w moim przypadku to było 11 okazji, aby spotkać się z ciekawymi ludźmi, żywo zainteresowanymi tym, co nowego w świecie ALLEN & HEATH. A nowego jest sporo. Po 11 prezentacjach mogę śmiało powiedzieć, że ekipa z Wielkiej Brytanii odrobiła pracę domową w sposób wzorowy. Miksery z serii CQ brzmią świetnie, pozwalają zminimalizować czas jaki może zająć użytkownikowi zastanawianie się nad parametrami jakich użyć, pozwalają skupić się na brzmieniu. Po trasie jestem w stanie stwierdzić, że to nie tylko zabawki (jak pierwotnie myślałem), a zmyślne urządzenie do pracy i do edukacji. Wisienka na torcie – CQ ma kapitalne pogłosy! Dziękuje bardzo wszystkim za udział w sesjach i … zabieram CQ20B z sobą do domu.
Krzysztof Staluszka, Kierownik Działu Obsługi Sieci Dealerskiej, Product Manager Allen&Heath:
Uczestnicy naszych prezentacji przyszli zobaczyć głównie miksery z serii CQ, ale większość osób była bardzo pozytywnie zaskoczona systemami DAS Audio, szczególnym powodzeniem cieszyły się nowe słupki ALTEA-DUO-10A.  Zebraliśmy na nie już kilka zamówień, sądzę, że to dopiero początek!”

Byliśmy w następujących miejscach:

18.09 – Tarnobrzeg, Czak Music
19.09 – Kraków, Skład Muzyczny
20.09 – Będzin, Lighting Center
25.09 – Warszawa, Pasja
26.09 – Lublin, Magnus
02.10 – Tychy, Wersel
03.10 – Olkusz, Abix
04.10 – Bielsko-Biała, Elpa
05.10 – Gorlice, Horyzont
06.10 – Kutno, Music Sklep
09.10 – Poznań, Music Store
10.10 – Zielona Góra, Audiopol
11.10 – Piła, Demo
12.10 – Płock, JK Muzyczny

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Allen & Heath CQ Tour, Allen & Heath CQ Tour, Allen & Heath CQ Tour, Allen & Heath CQ Tour, Allen & Heath CQ Tour, Allen & Heath CQ Tour, Allen & Heath CQ Tour, Allen & Heath CQ Tour
Podziel się!