Xone:96 – nowy analogowy mikser dla DJ-ów

Xone:96 – nowy analogowy mikser dla DJ-ów

Xone:96 to połączenie najlepszych funkcjonalności klasycznego miksera Xone:92 z zaletami cyfrowego przesyłania danych.

Posiada wszystko, co potrzebne. Przestronny, szczegółowy dźwięk analogowy. Wyrafinowany, precyzyjny 4-pasmowy EQ. Podwójne filtry Xone:VCF ze zniekształceniami harmonicznymi CRUNCH. I podwójną 32-bitową kartę dźwiękową USB (24 kanały w 96 kHz) z certyfikatem Traktor Scratch.

Xone:96 umożliwia podpięcie całego setu – laptopa, gramofonów, syntezatorów i automatów perkusyjnych. Mikser posiada dwie dedykowane wysyłki FX, cztery stereofoniczne kanały wejściowe (z 4-pasmowym EQ), dwa stereofoniczne kanały wejściowe z nowym EQ parametrycznym i dwa stereofoniczne powroty AUX. Dodatkowo na szynie master znajduje się insert, na który można wpiąć zewnętrzne urządzenia (np. dodatkowe hardware’owe efekty analogowe).

Odkryj nowe możliwości dzięki intuicyjnemu układowi elementów dotykowych. Zaufaj solidnej jakości wykonania.

ANALOGOWY. ZREMASTEROWANY

Xone:96 czerpie z tradycji marki Xone, jednak został zaprojektowany całkowicie od nowa. Charakteryzuje się legendarnym analogowym brzmieniem, a funkcjonalności miksera sprawiają, że jest bardzo nowoczesny.

Użytkownicy starszego modelu Xone:92 szybko odnajdą się w pracy z nowym mikserem. Wszystkie cztery główne stereofoniczne kanały wejściowe są wyposażone w najnowszą wersję standardowego, czteropasmowego equalizera Xone, wybieranego przez najlepszych DJ na świecie.

Stereofoniczne kanały return A i B zawierają nowy 3-pasmowy parametryczny korektor, który zapewnia jeszcze większą kontrolę nad dźwiękiem.

PODWÓJNA KARTA DŹWIĘKOWA 32-BITY/24 KANAŁY

Xone:96 posiada 2 niezależne połączenia USB, z czego każde ma 6 wejść i wyjść. Przetwarzanie 96 kHz/32 bity zapewnia wysoką jakość przesyłu audio pomiędzy laptopem a silnikiem analogowym. Dodatkowo, karta dźwiękowa Xone:96 wspiera sterowanie DVS oprogramowania TRAKTOR SCRATCH PRO 2 – nie trzeba nic dodatkowo instalować.

PODWÓJNE FILTRY XONE VCF

W Xone:96 odnowiliśmy klasyczny design filtrów VCF i je udoskonaliliśmy, zachowując doskonałe brzmienie. Oprócz klasycznych funkcji – filtrów górnoprzepustowych, dolnoprzepustowych i kontrolą nad rezonansem, nowe filtry są wyposażone w CRUNCH – zniekształcenie harmoniczne, które doda niezwykłego charakteru Twojemu setowi. Xone:96 umożliwia wpięcie filtra na każdy z 6 głównych kanałów.

ZAPROJEKTOWANY DO KLUBÓW

Xone:96 posiada dwa niezależne systemy podsłuchu na słuchawki (CUE). W połączeniu z podwójną kartą dźwiękową otrzymujemy możliwość płynnego przechodzenia między setami. Dedykowane wyjście do odsłuchu monitorowego z 3-pasmowym korektorem pozwala na dostosowanie odsłuchu do indywidualnych potrzeb. Artyści używający złożonych, wielokanałowych software’ów mogą podpiąć się przez jedno gniazdo USB do miksera Xone:96.

WSZECHSTRONNOŚĆ POŁĄCZEŃ

Na tylnym panelu Xone:96 znajdują się wejścia i wyjścia. Oprócz standardowych gniazd analogowych, możecie dodatkowo korzystać z 2 wysyłek stereofonicznych, 4 powrotów stereo i dedykowanego insertu na szynie master. Do gniazda Send 1 można wpiąć efekt, np. pedał gitarowy. X-Link umożliwia natomiast podpięcie do miksera dowolnego kontrolera z serii Xone:K. Kabel MIDI można wpiąć do 5-pinowych gniazd umieszczonych na bocznym panelu lub do gniazda USB.

, , , , , , , , ,
Podziel się!