Wzmacniacz sygnału i panel sterowania od Audio-Technica

Wzmacniacz sygnału i panel sterowania od Audio-Technica

Audio-Technica wprowadza na rynek 2 nowości: panel sterowania ATCP-W02S i wzmacniacz sygnału ATLK-EXT25

Panel sterowania ATCP-W02S 

Produkty serii ATCP to proste, programowalne panele sterujące, które zapewniają użytkownikowi wygodną i łatwą obsługę zdalną.

Zasilanie i transfer danych między panelem kontrolnym ATCP a Audio-Technica SmartMixer odbywa się za pośrednictwem dedykowanych terminali AT-Link Audio-Technica, przy użyciu standardowych kabli sieciowych Cat5e (lub wyższych).

Funkcje sterowania konfigurowane są za pomocą aplikacji SMM (SmartMixer Manager na komputer typu PC) lub za pomocą pilota sieciowego SmartMixer (przeglądarka internetowa, PC lub Mac).

Cechy

  • Do jednego SmartMixera można podłączyć do czterech paneli kontrolnych (ATDM-0604a wymaga użycia dodatkowego przedłużacza ATLK-EXT165 lub ATLK-EXT25)
  • Dwa konfigurowalne, podświetlane przyciski (zielony/pomarańczowy/wyłączony) i jedno konfigurowalne pokrętło z zewnętrznymi paskami LED (zielony/wyłączony)
  • Dwa dedykowane porty AT-Link do podłączenia do SmartMixer i łączenia szeregowo dodatkowych paneli sterowania lub innych produktów z funkcją AT-Link

Wzmacniacz sygnału ATLK-EXT25 służy do przedłużania ciągów kablowych w systemach konferencyjnych ATUC ATUC lub do dodania mocy (do 25 watów) urządzeniom używanym ze  SmartMixerem.

Posiada 2 porty RJ45 i może być stosowany do połączeń szeregowych lub typu „ring” umożliwiając zasilanie w obu kierunkach (do przodu i do tyłu).

Cechy

  • 2 porty RJ45 do połączenia innych komponentów za pomocą dedykowanych terminali AT-Link
  • Zasila podłączone urządzenia prądem stałym o napięciu 48 V, co umożliwia dłuższe prowadzenie kabli lub dodatkowe zasilanie dla podłączonych urządzeń
  • Obsługa lokalna lub zdalna
  • Wskaźnik zasilania LED
  • Zasilanie przez PoE/PoE+ lub zewnętrzny zasilacz sieciowy (nie jest dołączony)
, , , , , , ,
Podziel się!