Wyjątkowa oferta promocyjna Genelec!

Wyjątkowa oferta promocyjna Genelec!

Zakup i rejestracja nowej pary monitorów Genelec The Ones (8331A, 8341A, 8351B lub 8361A) w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2022 roku uprawnia do otrzymania 12-miesięcznej subskrypcji Aural ID o wartości €490!

Każdy profesjonalista tęsknił za takim rozwiązaniem odsłuchowym, które pozwoliłoby jego miksom pięknie przekładać się pomiędzy monitorami w pomieszczeniu, a słuchawkami.

Dziś jest to możliwe!

Jeśli jesteś profesjonalistą zajmującym się muzyką, filmem, broadcastem, projektowaniem dźwięku w grach, czy badaniami naukowym – nie przegap wyjątkowej oferty, która łączy w sobie moc zestawu The Ones i Aural ID:

Zakup i rejestracja nowej pary monitorów Genelec The Ones (8331A, 8341A, 8351B lub 8361A) w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2022 roku uprawnia do otrzymania 12-miesięcznej subskrypcji Aural ID o wartości €490!

Wystarczy zarejestrować monitory na stronie www.genelec.com/register-products, a personel z firmy Genelec skontaktuje się z kupującym w celu stworzenia i dostarczenia drogą elektroniczną indywidualnego Aural ID użytkownika.

The Ones – najbardziej kompaktowe monitory trójdrożne na świecie – oferują całkowicie neutralne brzmienie, w konsekwencji czego realizator może być pewny podejmowanych decyzji. Dzięki stale rozwijanemu oprogramowaniu kalibracyjnemu GLM, The Ones można dostosować nawet do najbardziej wymagających środowisk akustycznych, pomagając użytkownikowi stworzyć prawdziwą dźwiękową referencję.

Aural ID to możliwość profesjonalnego studyjnego monitoringu słuchawkowego, skalibrowanego indywidualnie dla każdego użytkownika. Rewolucyjne narzędzie pracy studyjnej! Ta nowatorska wtyczka zapewnia monitoring słuchawkowy w systemach od stereo, poprzez surround, do immersji Dolby Atmos.

W kanale słuchawkowym użytkownik może dostosować położenie każdego monitora wirtualnego, jego poziom odtwarzania oraz pozycję słuchacza w przestrzeni. Aural ID zapamiętuje układ i ustawienia monitorów wirtualnych, umożliwiając szybki powrót do ustawień pierwotnych. Tryby Mute i Solo pozwalają na odsłuchiwanie każdego monitora wirtualnego tak samo jak monitorów studyjnych. Żaden inny system słuchawkowy nie zapewnia tak dokładnej trójwymiarowej lokalizacji dźwięku.

Oprócz kalibracji przestrzennej, Aural ID kompensuje również zabarwienie dźwięku, które mogą wprowadzić słuchawki różnych producentów. Funkcja Headphone Specific EQ stosuje korekcję dla konkretnego modelu słuchawek, w oparciu o wbudowaną bibliotekę danych.

Za pomocą prostej aplikacji mobilnej Aural ID Creator, użytkownik przesyła 360-stopniowe nagranie wideo głowy, górnej części ciała i zbliżenia uszu. Specjalny algorytm analizuje wpływ indywidualnych cech fizycznych na odbiór dźwięku docierającego ze wszystkich kierunków. Budowa anatomiczna układu słuchowego  przekształca dźwięk i wpływa na sposób jego odbioru, wzmacniając niektóre częstotliwości i tłumiąc inne. To zjawisko jest całkowicie unikalne dla każdego człowieka i nosi nazwę Head-Related Transfer Function (HRTF). HRTF jest więc funkcją charakteryzującą sposób, w jaki ucho odbiera dźwięk z danego punktu w przestrzeni. Silnik obliczeniowy Aural ID modeluje cechy indywidualne użytkownika, oblicza osobisty HRTF, który poprzez wtyczkę Aural ID można zaaplikować do kanału monitorowania słuchawek w DAW. Aural ID jest całkowicie osobisty i nie opiera się na ogólnych, uniwersalnych HTRF, wykorzystywanych w innych systemach monitorowania słuchawek.

Aural ID jest dostępny w formatach VST, AAX i AU.

To najdokładniejsza kalibracja na świecie!

https://www.youtube.com/watch?v=Ge2FMuG0YIU

Aural ID stanowi zatem idealny pomost pomiędzy monitorami i słuchawkami, zapewniając płynny, niezakłócony przepływ pracy. Pozwala na idealne przełożenie pomiędzy precyzją monitoringu The Ones w pomieszczeniu, a neutralnym, prawdziwym i dokładnym miksem słuchawkowym. A ponieważ można dostroić Aural ID zarówno pod kątem lokalizacji dźwięku, jak i podbarwień, a także importować pliki kalibracyjne bezpośrednio z oprogramowania kalibracyjnego GLM, Genelec stworzył rozwiązanie, które zapewnia niezrównaną i bezproblemową integrację monitoringu w pomieszczeniu i na słuchawkach – w każdym kierunku.

To najlepsze narzędzia pracy z obu światów.

Szczegóły: Jacek Majewski, Konsbud Audio j.majewski@konsbud-audio.com.pl, tel. 785 50 40 90

promocyjna Genelec, promocyjna Genelec, promocyjna Genelec
Podziel się!