Wóz transmisyjny Hunan TV wyposażony w konsoletę Stage Tec CRESCENDO

Wóz transmisyjny Hunan TV wyposażony w konsoletę Stage Tec CRESCENDO

Firma Stage Tec z Berlina, produkująca sprzęt pro audio, wyposażyła drugi wóz transmisyjny telewizji Hunan. Hunan TV to chińska telewizja satelitarna z siedzibą w Changsha, która ma najwyższą oglądalność w kraju po CCTV. Telewizja posiada pięć wozów transmisyjnych, a w jednym z nich została już zainstalowana konsoleta Stage Tec AURUS. Hunan TV zmodernizowała kolejny wóz, instalując w nim Stage Tec CRESCENDO.

Technologia dźwiękowa w wozie wymagała aktualizacji, ponieważ poprzednia konsoleta broadcastowa nie była w stanie spełnić wymagań dużych produkcji.

Nowo zainstalowana konsoleta CRESCENDO oferuje 96 kanałów wejściowych z 48 szynami lub 108 kanałów wejściowych z 32 szynami i niweluje wszystkie problemy konfiguracyjne dzięki elastycznemu routingowi. Nowa konsoleta posiada 24 tłumiki i jest zintegrowana z siecią dźwiękową NEXUS. Router STAR jest wyposażony w 2 karty DSP RMDQ.

Dzięki pozytywnym doświadczeniom z konsoletą AURUS, telewizja Hunan po raz kolejny zdecydowała się zaufać niemieckiemu producentowi. Wóz transmisyjny z konsoletą CRESCENDO jest używany podczas ważnych wydarzeń transmitowanych na żywo – np. kongresów narodowych i dużych wydarzeń sportowych.

,
Podziel się!