Webinar Genelec na Post Production Forum 2020

Webinar Genelec na Post Production Forum 2020

Post Production Forum to wydarzenie w całości poświęcone post produkcji audiowizualnej. Tegoroczna edycja dobędzie się online, a do przeprowadzenia paneli eksperckich zostali zaproszeni branżowi specjaliści – twórcy znanych produkcji jak „Spider Man: Homecoming”, „Piraci z Karaibów”, „Wiedźmin” czy „Transformers”. Podczas prelekcji dowiemy się o najnowszych technologiach i spotkamy się z przedstawicielami polskiej branży post produkcji. Uczestnicy będą mieli szansę na interakcję z prelegentami oraz zadawanie pytań.

Konsbud Audio, dystrybutor marki Genelec, zaprasza na webinar pt. „Studyjne monitory odsłuchowe Genelec z serii SAM z systemem automatycznej kalibracji. Kompleksowe rozwiązania do wielokanałowej postprodukcji dźwięku”, który odbędzie się we współpracy z Post Production Forum.

Webinar ma na celu przybliżenie kompleksowych rozwiązań fińskiego producenta monitorów w zakresie doboru, lokalizacji, instalacji, kalibracji oraz zarządzania wielokanałowymi zestawami odsłuchowymi w studiach nagraniowych i postprodukcyjnych (TV, kino, broadcast).

Zaprezentowane zostaną zasady doboru monitorów i ich właściwej lokalizacji w pomieszczeniu, możliwości automatycznej kalibracji oraz sterowania, w obrębie autorskich rozwiązań Genelec, odpowiadających zapotrzebowaniu rynku na nowoczesne wielkoformatowe systemy odsłuchu od Stereo do Dolby Atmos.

Data i godzina: 18.12.2020 (piątek), 14:00

Rejestracja: https://www.landpage.co/genelecppf

www.postforum.pl

www.konsbud-audio.pl

Podziel się!