Waldemar Tkaczyk wybrał sprzęt basowy Markbass

Waldemar Tkaczyk wybrał sprzęt basowy Markbass

Miło nam poinformować, że Waldemar Tkaczyk, basista zespołu KOMBII, wybrał do swojej pracy produkty włoskiej marki Markbass. Artysta korzysta ze wzmacniacza MARKBASS MULTIAMP (model S), który na pokładzie ma wbudowany potężny procesor efektowy. Do nagłośnienia Waldemar Tkaczyk używa dwóch niezwykle efektywnych i mobilnych kolumn MARKBASS model STANDARD 104 HR.

„Długo szukałem tak wszechstronnego i nowoczesnego wzmacniacza jakim jest MARKBASS BASS MULTIAMP.  Posiada w sobie wszystko o czym zawsze marzyłem – wspaniałe, pełne i soczyste  brzmienie, dynamikę i dużą moc, którą lubię czuć za plecami. Umożliwia kreowanie własnych niepowtarzalnych soundów wzbogaconych o niezliczoną ilość efektów basowych także w stereo. W połączeniu z dwiema kolumnami  STD 104 HR daje niesamowity komfort grania na scenie. BASS MULTIAMP to jest to na co czekałem!”

Waldemar Tkaczyk w tym roku będzie świętował 38-lecie swojej pracy artystycznej. 31 marca 2014 r. miała miejsce premiera singla „Jak pierwszy raz” zapowiadającego nową płytę zespołu Kombii, która ukaże się 6 maja 2014 r.

Markbass BASS MULTIAMP to potężnie brzmiące, profesjonalne urządzenie dla basistów o nieskończonych wręcz możliwościach, które łączy w sobie funkcje przedwzmacniacza, procesora efektów oraz wzmacniacza. Ta basowa jednostka bojowa posiada na swoim pokładzie szereg wirtualnych, zarówno nowoczesnych jak i klasycznych, wzmacniaczy, całą gamę efektów opartych na klasycznych kostkach efektowych oraz grupę wirtualnych modeli kolumn basowych.

Bardzo łatwy w użyciu interfejs, nieskończona możliwość kreowania własnego brzmienia, możliwość zapisywania własnych ustawień na zewnętrznej karcie SD oraz potężna moc (500W wersja mono / 1000W wersja stereo) czyni BASS MULTIAMP najbardziej kreatywnym wzmacniaczem basowym na rynku!

Podziel się!