VII Symfonię Beethovena w Printworks London z d&b Soundscape

VII Symfonię Beethovena w Printworks London z d&b Soundscape

Rewolucyjny dźwięk we wspaniałej przestrzeni!

Rewolucyjny dźwięk we wspaniałej przestrzeni!

Printworks London, niegdyś największa drukarnia w Europie Zachodniej, została przekształcona w miejsce koncertowe dla muzyki elektronicznej. Muzyka klasyczna nie stanowiła części jej repertuaru. Aż do 11 listopada 2021.
Aurora Orchestra wykonała VII Symfonię Beethovena w tej imponującej, ale i wymagającej przestrzeni. Orkiestra wystąpiła bez nut, a muzycy byli szeroko rozstawieni wśród publiczności w ogromnej sali.
To d&b Soundscape było kluczem do sukcesu tego wydarzenia.
Właśnie dzięki temu systemowi dźwięku przestrzennego, stworzono wirtualną kubaturę akustyczną. Oprogramowanie Soundscape En-Space pozwala użytkownikom na wybór sygnatur akustycznych z najbardziej znanych sal koncertowych na świecie (np. Mozart Hall w Wiedniu, czy Alghieri Theatre w Ravennie), które można zastosować w dowolnym środowisku, dzięki czemu sala koncertowa może zostać wyczarowana w jakimkolwiek miejscu.
Za sprawą rewolucyjnego d&b audiotechnik Soundscape słuchacze mogli przeżyć muzykę jak nigdy dotąd. Każdy słuchacz miał możliwość usłyszeć kompletny, pełnowartościowy miks, z zachowaniem proporcji i kierunkowości instrumentów i głosów na scenie.
Wspaniała sprawa!
d&b Soundscape robi furorę na całym świecie. System został zaadoptowany przez znanych artystów, takich jak Björk, jest zaufanym rozwiązaniem na prestiżowym Ravenna Festival we Włoszech od 2016 roku i wzniósł na nowe wyżyny znane spektakle, takie jak The Nutcracker w Royal Albert Hall.

Podziel się!