Transcolor wyposażony w złącza i kable optyczne Neutrik

Transcolor wyposażony w złącza i kable optyczne Neutrik

Realizacja systemu nagłośnienia Filharmonii Świętokrzyskiej – Międzynarodowego Centrum Kultur w Kielcach jest jednym z najnowszych osiągnięć firmy Konsbud Audio. Z tym większą dumą i przyjemnością mogliśmy uczestniczyć w uroczystym koncercie inaugurującym jej otwarcie, który odbył się 19 stycznia 2012r. Miesiące ciężkiej pracy zostały zwieńczone sukcesem w postaci doskonałego dźwięku, którym będzie mogła teraz delektować się kielecka publiczność.

Firma prowadzona przez Lucjana Siwczyka istnieje na rynku od 25 lat i jest bez wątpienia liderem w swojej branży, co nieustannie potwierdza wyborem najbardziej niezawodnego i profesjonalnego sprzętu. Kable światłowodowe w wersji QUAD, QUAD XTREME oraz QUAD ARMORED będą wykorzystywane do obsługi konsolet oświetleniowych grandMA2 oraz HOG 4, natomiast urządzenia peryferyjne zostały wyposażone w wodoodporne optyczne złącza tablicowe z serii NO4FDW-A. Lada moment rozpocznie się kalibracja całego systemu.

Zastosowanie serii produktów opticalCON, wprowadzonych na rynek przez firmę Neutrik w 2005 roku, było jeszcze kilka lat temu ograniczone tylko do specyficznych aplikacji instalacyjnych. Obecnie technologia ta jest powszechnie stosowana do przesyłu sygnałów cyfrowych i aplikacji sieciowych w zastosowaniu mobilnym: w branży pro audio, broadcastowej i rentalowej. Zalety produktów serii Neutrik OpticalCON, które zdecydowały o ich rynkowym sukcesie to przede wszystkim innowacyjna i niezawodna konstrukcja, trwałość i niewielkie potrzeby konserwacji. Dzięki tym zaletom liczba użytkowników produktów serii Neutrik OpticalCON nieustannie rośnie.

Podziel się!