Targi instalacyjne Integrated Systems Europe 2023

Targi instalacyjne Integrated Systems Europe 2023

Na targach Integrated Systems Europe 2023 nie zabraknie producentów, z którymi mamy przyjemność współpracować. Targi te są największą na świecie wystawą dla profesjonalistów z branży audiowizualnej, oświetleniowej, medialnej (AVLM) i integracji systemów, a także ważnym wydarzeniem w naszym harmonogramie.

Allen & Heath

Na targach ISE ALLEN & HEATH zaprezentuje pełną gamę rozwiązań instalacyjnych audio, w tym procesory matrycowe audio, kontrolery dotykowe, Dante I/O oraz nowe oprogramowanie Custom Control V1.3.  Zaprezentowane będą też oczywiście miksery live sound i instalacyjne 96kHz, w tym Avantis, dLive i kompaktowe konsolety SQ, a eksperci Allen&Heath będą do dyspozycji, aby omówić wszystkie aspekty produktów i służyć radą.
Pokazana zostanie cała seria AHM, w tym finalista Inavation Awards – AHM-32, a także AHM-64 i AHM-16.
Seria AHM to potężne procesory Matrix Audio, które zachowując skalowalność I/O, zarządzanie, obsługę i rozwiązania protokołu Dante, w pełni współpracują ze znanymi i sprawdzonymi rozwiązaniami A&H. Wykorzystując technologię procesora matryc audio, AHM-64, AHM-32 i AHM-16 rozbudowują spektrum urządzeń do zastosowań instalacyjnych audio – od pojedynczej sali konferencyjnej po cały kampus, z naciskiem na prostotę programowania i sterowania oraz możliwość rozbudowy sieci audio i funkcji I/O.
Stoisko 7F300, kod JTOVY5KV

d&b audiotechnik

d&b audiotechnik zaprezentuje m.in.:

  • system XSL – najnowszy przedstawiciel z serii SL
  • ultrakompaktowy wzmacniacz 5D
  • wiodący w branży AV system dźwięku immersyjnego – d&b Soundscape.

W pokoju demonstracyjnym d&b audiotechnik odwiedzający będą mogli osobiście doświadczyć d&b Soundscape, dowiedzieć się, czym jest reprodukcja dźwięku oparta na obiektach i jakie korzyści ta technologia przynosi w szerokim zakresie zastosowań.
Stoisko: Hala 7 – Stoisko 7E150
Pokój demonstracyjny: Hala 8 – Pokój E1
Kod HX7ZKEP5

Genelec

Na targach ISE w Barcelonie Genelec przedstawi kolejne znaczące rozszerzenie dla rewolucyjnej grupy głośników sieciowych Genelec Smart IP, z której wszystkie modele zapewniają zasilanie, sygnał audio i sterowanie za pośrednictwem jednego kabla CAT. Gwarantując integratorom wyjątkową jakość dźwięku, elastyczność, efektywność ekonomiczną i prostotę instalacji, wszystkie modele Smart IP są kompatybilne z PoE, Dante i AES67 i ściśle integrują się z oprogramowaniem Genelec Smart IP Manager, oferując funkcje wykrywania urządzeń, narzędzia do wyrównywania pomieszczeń, do zarządzania systemem i monitorowania. Smart IP Manager pozwala również instalatorom skonfigurować niemal nieograniczoną liczbę pomieszczeń, stref, głośników i kanałów audio, a dla użytkowników końcowych aplikacja mobilna Smart IP Controller umożliwia prostą kontrolę kluczowych funkcji.
Można przyjść, porozmawiać z zespołem przyjaznych ekspertów Genelec, zobaczyć Smart IP w akcji.
Stoisko 2H325, kod HNOM2UNG

Stagetec

Stagetec zaprezentuje m.in.: AVATUS, STAGENET, NEXUS, NEXUS COMPACT.
Na stoisku 5F300 będzie można dowiedzieć się jak sprostać wyzwaniom dzisiejszego zarządzania sygnałem AV. STAGENET to nowe i łatwe w użyciu oprogramowanie sterujące za pomocą intuicyjnego interfejsu internetowego do zarządzania i monitorowania sygnałów audio/wideo w sieciach IT opartych na otwartych standardach.
Stoisko 5F300, kod DM8ZRZKJ.

Mamy też informacje, że nowości będą prezentowane również u następnych producentów, z którymi współpracujemy, o kilku nowościach informacje będą publiczne dopiero od targów ISE!

Zapraszamy również na stoiska:

  • Audio-Technica – Stoisko 3P450
  • DAS Audio – Stoisko 7E500
  • Cordial GmbH – Stoisko 7J750
  • Neutrik – Stoisko 5E680
  • NTi Audio – Stoisko 7G450
  • Green-GO – Stoisko 7C650

Zachęcamy do rejestracji i odwiedzenia stoisk!  Do zobaczenia!

https://www.iseurope.org

Podziel się!