Szkolenie “Konsolety cyfrowe i techniki nowoczesnego miksowania dźwięku”

Szkolenie “Konsolety cyfrowe i techniki nowoczesnego miksowania dźwięku”

Szkolenie „Konsolety cyfrowe i techniki nowoczesnego miksowania dźwięku” prowadzone przez Robba Allana za nami. Dla tych, którzy nie mogli do nas dotrzeć przypomnijmy, że Robb jest realizatorem dźwięku, który koncertował m.in. z Coldplay, Massive Attack, Natalie Imbruglia.

Pracował przy takich wydarzeniach jak MTV Awards czy też Brit Awards. Szkolenie odbyło się 20 marca w studio TV JJW w Warszawie. Prowadzący chętnie dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniami w pracy z gwiazdami największego formatu. Robb zaprezentował własny sposób organizacji pracy, przy okazji przedstawiając zaawansowane funkcje konsolet Avid Venue i nawet wytrawni użytkownicy systemu mogli dowiedzieć się czegoś nowego. Mieliśmy przyjemność gościć ponad 120 uczestników. Ponadto szkolenie można było na bieżąco oglądać w Internecie dzięki streamingowi. Blisko 80 kodów zostało rozdysponowanych osobom z listy rezerwowej i wszystkim tym, którzy zgłosili chęć oglądania. Zapraszamy do odwiedzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia na naszym fanpage’u.

Zwycięzcy w konkursie gratulujemy szczęścia – mamy nadzieję, że pluginy do konsolety Avid będą źródłem samych dobrych dźwięków. Zapraszamy na kolejne warsztaty, więcej informacji już wkrótce.

Podziel się!