Obsługa i konfiguracja mikserów cyfrowych SQ Allen & Heath – warsztat

calendar_month 02 - 03 lipca 2024
location_on Konsbud Audio, Warszawa

Gorąco zachęcamy wszystkich zainteresowanych mikserami Allen & Heath z serii SQ do wzięcia udziału w warsztatach, które poprowadzi Jacek Mazur – realizator dźwięku związany z czołowymi polskimi artystami. Zachęcamy do zapisów, gdyż liczba miejsc jest ograniczona! […]

Czytaj dalej… from Obsługa i konfiguracja mikserów cyfrowych SQ Allen & Heath – warsztat

O warsztacie

Zakres merytoryczny warsztatów obejmuje wiedzę od podstaw. Szkolenia są skierowane do osób na różnym poziomie zaawansowania – zarówno tych, którzy nie mieli jeszcze styczności z mikserami SQ, jak i tych, którzy już na tych mikserach pracują. Warsztaty odbywają się w małej sześcioosobowej grupie, aby każdy skorzystał jak najwięcej. Znacząca część warsztatów to praca bezpośrednio z mikserem.

I TERMIN

2 lipca, wtorek

10:00 - 17:00

II TERMIN

3 lipca, środa

10:00 - 17:00

Opłata: 400 zł brutto

Liczba miejsc ograniczona. Wstęp tylko dla osób, które otrzymają potwierdzenie udziału. Dla uczestników będą dostępne certyfikaty uczestnictwa.

Główne zagadnienia:

  • podstawowe funkcje mikserów z serii SQ
  • wykorzystanie mikserów SQ jako narzędzia do przeprowadzenia wirtualnej próby
  • konfiguracja miksera do współpracy z wielośladem i hostem efektowym
  • różne sposoby pracy przy miksowaniu sesji wielośladowych i materiałów live.

Warsztaty poprowadzi Jacek Mazur – realizator dźwięku związany z czołowymi polskimi artystami (Zbigniew Wodecki, Dawid Podsiadło, Monika Brodka, Sylwia Grzeszczak, Paweł Kaczmarczyk, Steve Nash, Immortal Onion), a zarazem pracownik działu wsparcia technicznego Konsbud Audio. Macek podzieli się z uczestnikami swoim bogatym doświadczeniem oraz tips & tricks ze swojej pracy. Duża dawka wiedzy, praktyki i humoru gwarantowane!