Szkolenia z konsolet cyfrowych dLive Allen & Heath

Szkolenia z konsolet cyfrowych dLive Allen & Heath

Zapraszamy na cztery wydarzenia: dwie prezentacje ogólne i dwa certyfikowane szkolenia z konsolet cyfrowych Allen & Heath „dLive Certified Engineer”, w Warszawie oraz Poznaniu.

dLive to niesamowicie intuicyjna i jednocześnie rozbudowana technologicznie najnowsza konsoleta cyfrowa od Allen & Heath. Najwyższa jakość, zaawansowany processing, intuicyjna i przejrzysta obsługa to jej główne zalety, o których będziecie mogli przekonać się podczas prezentacji i szkoleń.

Uwaga: Liczba miejsc ograniczona. Wstęp dla osób, które otrzymają mailowe potwierdzenie udziału po zakończeniu zbierania zgłoszeń.

 

WARSZAWA

Data:

25 stycznia (poniedziałek), godz. 11:00 – 16:00 (w tym obiad) – ogólne prezentacje konsolet dLive, wstęp bezpłatny.

26 stycznia (wtorek), początek godz. 10:00 (w przerwie obiad) – „dLive Certified Engineer”, czyli szczegółowe, praktyczne szkolenie z obsługi konsolety dLive, wstęp 150 zł. Program szkolenia jest opracowany przez firmę Allen & Heath. Spotkanie jest organizowane dla małych grup i jest zwieńczone uzyskaniem certyfikatu respektowanego na całym świecie.

Opłata za szkolenie dLive Certified Engineer: przelewem. Termin wpłaty za szkolenie w Warszawie: 22 stycznia (piątek).

Dane do przelewu: Konsbud Audio Sp. z o.o., nr konta: 87 1060 0076 0000 3210 0015 3917

Miejsce: Klub Mechanik, ul. Narbutta 87, Mokotów.

Rejestracja: Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy wysłać na adres: szkolenia@konsbud-audio.com.pl do 20 stycznia (środa).

 

POZNAŃ

Data:

3 lutego (środa), godz. 11:00 – 16:00 (w tym obiad)  – ogólne prezentacje konsolet dLive, wstęp bezpłatny.

4 lutego (czwartek), początek godz. 10:00 (w przerwie obiad) – „dLive Certified Engineer”, czyli szczegółowe, praktyczne szkolenie z obsługi konsolety dLive, wstęp 150 zł. Program szkolenia jest opracowany przez firmę Allen & Heath. Spotkanie jest organizowane dla małych grup i jest zwieńczone uzyskaniem certyfikatu respektowanego na całym świecie.

Opłata za szkolenie dLive Certified Engineer: przelewem. Termin wpłaty za szkolenie w Poznaniu: 1 lutego (poniedziałek).

Dane do przelewu: Konsbud Audio Sp. z o.o., nr konta: 87 1060 0076 0000 3210 0015 3917

Miejsce: dokładną lokalizację podamy wkrótce.

Rejestracja: Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy wysłać na adres: szkolenia@konsbud-audio.com.pl do 28 stycznia (czwartek).

Podziel się!