Referencje - Obiekty rządowe | Konsbud Audio

Referencje - Obiekty rządowe

Firma Konsbud-Audio zaprojektowała i zainstalowała system audiowizualny w sali konferencyjnej ambasady. Zgodnie z oczekiwaniami inwestora dostarczyliśmy urządzenia, które zapewniają doskonałe parametry dźwięku przy prostej, intuicyjnej obsłudze, nie wymagającej znajomości elektroakustyki.

W kwietniu 2011 roku firma Konsbud-Audio podjęła się modernizacji systemu dźwiękowego w Sali Zgromadzeń NSA. Wyzwanie polegało na eliminacji problemów, jakie stwarzał istniejący tam wcześniej system nagłośnienia. W wyniku przeprowadzonych analiz system został zmodyfikowany i unowocześniony.

Aby zapewnić profesjonalną oprawę dźwiękową odbywających się w Instytucie konferencji i spotkań poproszono nas o stworzenie systemu nagłośnienia reprezentacyjnej sali im. J. Morozewicza PIG-PIB.

Znana z przekazów medialnych sala obrad Senatu RP ma powierzchnię około 220 metrów kwadratowych. Architekci nadali jej bardziej owalny kształt poprzez zastosowanie łuków na suficie i luster optycznie poszerzających pomieszczenie.

Produkty