Zapraszamy na szkolenia Biamp Tesira Forte | Konsbud Audio

Zapraszamy na szkolenia Biamp Tesira Forte

07.05.15

TERMINY SZKOLEŃ:

  • 15 maja 2015, godz. 9.00 – 16.00 - TESIRA VOIP
  • 15 czerwiec 2015, godz. 9.00 – 16.00 - TESIRA
  • 13 lipiec 2015, godz. 9.00 – 16.00 – TESIRA

Szkolenia odbywają się w siedzibie działu AV Konsbud Audio, ul. Farbiarska 19, 02-878 Warszawa.
Zgłoszenia mailowe prosimy przesyłać na adres: m.zelman@konsbud-audio.com.pl

 

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO UDZIAŁU W CERTYFIKOWANYCH SZKOLENIACH ONLINE
(rejestracja na stronie producenta: http://www.biamp.com/training/index.aspx)
 
Certyfikowane szkolenia online.
 
Zdajemy sobie sprawę, iż jesteście Państwo bardzo zajęci. Dlatego przygotowaliśmy certyfikowane szkolenia, które można odbyć w wybranym przez siebie czasie, dotyczące niektórych z naszych produktów. Nasze kursy online składają się z sesji, przez które przechodzi osoba szkolna, zakończonych testami sprawdzającymi zdobytą wiedzę. Pozytywne ukończenie testu dotyczącego danej sesji pozwala na dostęp do kolejnego etapu. Po rozpoczęciu szkolenia można je przerwać i powrócić do niego w dowolnym czasie.
Szkolenia certyfikowane są darmowe. Zgłoszenie udziału w szkoleniu jest przesyłane do Menadżera Regionalnego, który odpowie na Państwa zgłoszenie.
Jeśli po ukończeniu certyfikowanego szkolenia będziecie Państwo mieli dodatkowe pytania, prosimy kontaktować się z naszymi Inżynierami Aplikacji z Działu Wsparcia.  
 
W przypadku zapomnienia loginu lub hasła po rejestracji na szkolenie prosimy odwiedzić adres: training.biamp.com i zalogować się za pomocą tymczasowego hasła przesłanego mailem (nie jest to to samo hasło, co używane do logowania na stronie biamp.com)
 
Szkolenia online TesiraForté
 
Kiedy tworzyliśmy Tesirę®, częścią naszego planu było uzupełnienie tej rodziny  platform przeznaczonych do profesjonalnych rozwiązań o urządzenie zbudowane dla codziennych zastosowań na rynku audio. Rodzina TesiraForté jest takim rozwiązaniem: cztery modele z opcjonalnie wyposażone w protokół AVB, zoptymalizowane do specyficznych zastosowań ze stałą ilością wejść i wyjść analogowych.
Celem szkolenia TesiraForté jest zapoznanie integratorów AV z niezbędnymi narzędziami potrzebnymi do tworzenia projektów, integracji systemów, wykorzystania zalet TesiraForté.
Certyfikowane szkolenie TesiraForté obejmuje następujące zagadnienia:
•    Cechy i zalety TesiraForté na przykładzie fabrycznego oprogramowania (leyout) dostarczanego z każdym urządzeniem.
•    Oprogramowanie Tesira Software z uwzględnieniem wszystkich „tips and tricks” oraz szybkie prowadzenie linii łączących bloki DSP w celu zredukowania czasu na wykonanie projektu.
•    Rozpoczynanie pracy z systemem online, możliwości sterowania dla użytkownika.
•    AEC (Acoustic Echo Cancellation) – dlaczego systemy konferencyjne potrzebują algorytmów eliminacji echa akustycznego, demonstracja prawidłowego konfigurowania AEC.
•    Podstawy AVB – technologii ethernetowej, która stanowi podstawę dla audio w procesorach Tesira.
•    Programowanie dwóch procesorów TesiraForté oraz dodawanie ekspanderów do systemu.
 
Szkolenia podzielone są na części, składające się z interaktywnych filmów online, co pozwala na powrót do szkolenia w dowolnej chwili, w miejscu w którym się go przerwało. Zatem szkolenie można ukończyć w dogodnym dla siebie czasie. Dostęp do szkoleń Biamp TesiraForté jest darmowy, możliwy o dowolnym czasie, z dowolnego miejsca.
Średni czas na ukończenie szkolenia wynosi około 4-5 godzin. Link do rejestracji znajdziecie Państwo tutaj: http://www.biamp.com/login.aspx?ReturnUrl=%2ftraining%2fonline_registrat...
 
 
Szkolenia online VOIP
 
Dzisiejszy, nowoczesny biznes coraz częściej wykorzystuje technologię VOIP w swoich codziennych operacjach. Technologia VOIP zostaje skomplikowana, a na rynku istnieje mało programów szkoleniowych. Inżynierowie aplikacji w firmie Biamp Systems spędzili lata na szlifowaniu swojej wiedzy w tym zakresie i teraz dzielą się nią z Państwem.
 
Nasz program treningowy VOIP jest skierowany do specjalistów z rynku AV. Szkolenie skupia się na technologii VOIP oraz protokole SIP, co pomoże uczestnikom zbudować podstawy do lepszego projektowania i rozwiązywania problemów na instalacjach z VOIP.
Szkolenia podzielone są na części, składające się z interaktywnych filmów online, co pozwala na powrót do szkolenia w dowolnej chwili, w miejscu w którym się go przerwało. Zatem szkolenie można ukończyć w dogodnym dla siebie czasie. Dostęp do szkoleń VOIP jest darmowy, możliwy o dowolnym czasie, z dowolnego miejsca.
 
Celem naszego szkolenia VOIP jest zapoznanie integratorów produktów firmy Biamp Systems z niezbędnymi narzędziami do projektowania, integrowania i rozwiązywania problemów w systemach telefonicznych VOIP.
Certyfikowane szkolenie VOIP obejmuje następujące zagadnienia:
•    System VOIP w nowoczesnym sieciach Ethernet, projektowanie sieci, setup, omówienie fizycznych komponentów systemów VOIP
•    Użycie protokołów Call Setup w środowisku VOIP, włączając szczegółowe informacje temat mechanizmu ustanawiania połączeń pomiędzy stronami w systemach VOIP
•    Protokoły Czasu Rzeczywistego (RTP – Real Time Protocol) używane w połączeniach VOIP, włączając proces konwersji sygnałów audio do przesyłu w sieciach Ethernet.
•    Mechanizmy kontroli jakości dla przesyłu danych przez sieci w połączeniach VOIP – użycie mechanizmów Class of Service (COS), Quality of Service (QoS) do zarządzania przesyłem pakietów.
•    Problemy techniczne i ich rozwiązywanie związane z komunikacją pomiędzy urządzeniami VOIP i siecią, włączając użycie oprogramowania do monitorowania ruchu w sieci, jak Wireshark.
•    Biegłe poruszanie się w oprogramowaniu platform Biamp w celu stworzenia endpointów systemu VOIP.
 
Średni czas na ukończenie szkolenia wynosi około 6-8 godzin. Link do rejestracji znajdziecie Państwo tutaj: http://www.biamp.com/login.aspx?ReturnUrl=%2ftraining%2fonline_registrat...
 
Prezentację dotyczącą nowej rodziny platform DSP znajdziecie Państwo tu:
http://www.konsbud-audio.pl/systemy-av/aktualnosci/tesira-forte-nowosc-o...
 
Więcej szczegółowych informacji znajdziecie Państwo na stronach:
http://www.konsbud-audio.pl/systemy-av/produkty/biamp-systems
http://www.biamp.com/products/tesira/tesiraforte.aspx

Produkty