System V d&b audiotechnik w firmie Sound Production

System V d&b audiotechnik w firmie Sound Production

Firma Sound Production z Wrocławia to przykład firmy, która ma za sobą 25-letnią historię. Założycielem firmy był Piotr Oskwarek, który zdobywał swoje doświadczenia jako muzyk na wielu rodzimych scenach. Znając branżę od „drugiej strony” zainteresował się realizacją nagłośnienia. Posiadając doświadczenie i konieczną w tym zawodzie wrażliwość estetyczną oraz znając potrzeby muzyków, doskonale odnalazł się jako właściciel i menedżer firmy nagłośnieniowej.

Pierwszym większym, riderowym systemem, w jaki zainwestowała firma, był system Q d&b audiotechnik. Q to standard w branży na całym świecie, więc doskonale sprawdzał się przez kilka lat, umożliwiając realizację różnych przedsięwzięć  – koncertów, wydarzeń sportowych czy imprez lokalnych. Po kilku latach, wraz z rozwojem firmy, zarząd zdecydował o zakupie nowego, większego systemu J d&b audiotechnik. Sprzęt d&b cechuje się ujednoliconą sygnaturą brzmieniową, pozwalając na łączenie ze sobą na jednej scenie modułów z różnych serii. Dlatego też tak ważne jest świadome podejmowanie decyzji o rozbudowie nagłośnienia.

W zeszłym roku firma doposażyła się w 12 sztuk monitorów d&b MAX2, a w tym roku w końcu zrealizował się kolejny cel  – zakup systemu V d&b (16 modułów wraz ze wzmacniaczami D80). Najnowszy nabytek pozwala stosować autorską technologię d&b ArrayProcessing, dzięki której widownia otrzymuje jeszcze lepsze, zbalansowane brzmienie. Sound Production  w chwili obecnej  posiada trzy systemy d&b audiotechnik: Q/J/V.

Firma prężnie się rozwija, realizując mnóstwo interesujących wydarzeń. W ciągu ostatnich kilku miesięcy dostarczyła systemy na koncerty takich gwiazd jak Kamil Bednarek, Pectus, Stanisław Sojka, Kult, Agnieszka Chylińska, Video, Happysad i wiele innych.

Gratulujemy zakupu i życzymy powodzenia w dalszym rozwoju firmy, a także kolejnych udanych realizacji.

, , ,
Podziel się!