System nagłośnieniowy d&b audiotechnik serii J już w Polsce

System nagłośnieniowy d&b audiotechnik serii J już w Polsce

JEST! to wydarzenie owiane było od zawsze nutą sensacji i tajemnicy, ale pewnym też było, że wreszcie kiedyś nastąpi. System nagłośnieniowy d&b audiotechnik serii J już wkrótce będzie na stałe grał w Polsce.

Agencja Artystyczna ARENA z Dębicy, znana do tej pory jako dostawca najwyższej jakości technologii scenicznych i oświetleniowych, wkracza na arenę dźwiękową. ARENA, oprócz tego, iż będzie dysponowała najwyższej klasy riderowym systemem J, zakupiła również konsolety AVID PROFILE oraz ALLEN&HEATH iLive, a także system monitorowy d&b audiotechnik. Oprócz najwyższej klasy sprzętu, firma dysponuje najwyższej klasy specjalistami z zakresu technologii dźwiękowych.

Właściciel firmy – Paweł Szczerbiński – jak mało kto ma świadomość, że w ślad za najlepszą technologią muszą iść najlepsi ludzie oraz najwyższej jakości akcesoria – zasilanie, okablowanie, statywy itp. System dźwiękowy od wejść konsolety po przetworniki w głośnikach, wliczając w to obsługę, to jedna całość, jeden organizm i to jak działa, zależne jest od każdego pojedynczego elementu tej układanki. Gratulujemy Pawłowi, jego firmie i trzymamy kciuki za nowego, istotnego gracza na polskiej scenie nagłośnieniowej. Skoro największy metalowy festiwal w Europie WACKEN FEST zaufał Serii J, to znaczy że z ARENY też będzie głośno… Do zobaczenia w trasie!

Podziel się!