System d&b V w firmie Prosound

System d&b V w firmie Prosound

Z przyjemnością informujemy, że firma PROSOUND z Krakowa, będąca już użytkownikiem serii Q d&b, weszła w posiadanie pierwszego w południowej Polsce systemu V d&b audiotechnik.

Systemy d&b charakteryzują się niezwykłą elastycznością. Nie ma tu mowy o odseparowanych elementach. Każda część systemu – jak zestaw głośnikowy, wzmacniacz, oprogramowanie – jest w pełni integrowalna z ekosystemem d&b. Dzięki takiemu podejściu, użytkownik może łączyć ze sobą elementy różnych systemów na potrzeby konkretnego projektu. Elastyczność i integralność produktów d&b, a przede wszystkim ich neutralna charakterystyka brzmieniowa, sprawiają, że można też z łatwością przechodzić ze starszego systemu na nowszy (czego przykładem jest zakup dokonany przez firmę PROSOUND) oraz łączyć zestawy różnych serii w jednej produkcji.

Seria Q, która została stworzona m.in. do realizacji live, teatralnych czy orkiestrowych, przez wieloletnią obecność na rynku, ugruntowała swoją pozycję. V to najnowsza seria d&b audiotechnik w ofercie dystrybutora, Konsbud Audio. Ma świetne parametry: duży headroom, wysoką moc i dynamikę, a najwyższej jakości oprogramowanie pozwala na uzyskanie płaskiego pasma przenoszenia. Jest idealnym rozwiązaniem mobilnym, stworzonym z myślą o firmach nagłośnieniowych.

Jarosław Kaszyński, właściciel PROSOUND, mówi: „Używana przez nas seria Q jest powszechnie akceptowana i lubiana przez wykonawców. System V, który ma służyć do obsługi koncertów dużego formatu, to rozbudowanie i uaktualnienie naszych dotychczasowych zasobów. Dużą zaletą jest możliwość używania zestawów jednocześnie do nagłośnienia frontowego i np. jako outfill lub delay. System jest też skalowalny, dzięki czemu bardzo elastyczny”.

Podziel się!