System d&b audiotechnik w Audio Company

System d&b audiotechnik w Audio Company

Firma Audio Company kupiła niedawno system d&b audiotechnik z serii T i subwoofery B22. Jak mówią właściciele firmy, zdecydowali się na to rozwiązanie ze względu na zróżnicowane zapotrzebowania kontrahentów. Seria T jest bardzo wszechstronna, może być zarówno źródłem punktowym i zestawem liniowym. W zależności od fizycznego ustawienia zestawu, można ją wykorzystać do nagłośnienia orkiestry symfonicznej, jak i zespołu rockowego.

Audio Company, założona w 2006 roku Wojciecha Pelczyka i Adama Zawadzkiego, to prężnie działająca, rozwijająca się firma ze Szczecina, oferująca kompleksową obsługę techniczną imprez oraz projektowanie i instalacje systemów nagłośnieniowych.

„Planując zakup kolejnego systemu zależało nam na tym, aby uzupełnić dotychczasową ofertę. Pracując na przeróżnych systemach, małych i dużych festiwalach, z różnymi ekipami, zdobyliśmy doświadczenie, które pozwoliło nam podjąć decyzję o zakupie d&b”, mówi Wojciech Pelczyk, realizator zespołu Bracia.

„Zakup kompaktowego systemu T to rozsądny wydatek, pozwalający naszej firmie na realizację zróżnicowanych przedsięwzięć. Subwoofery B22 są z kolei bardzo wydajne, przygotowane do emisji wysokiego SPL. Wybierając ten model myśleliśmy o głośniejszych, rockowych produkcjach oraz o możliwości zakupu większego systemu w przyszłości bez konieczności zmiany subbasów”, dodaje Adam Zawadzki, realizator dźwięku.

www.audiocompany.pl

www.naglosnienie.szczecin.pl

, ,
Podziel się!