Sylwester w ICE Kraków

Sylwester w ICE Kraków

31 grudnia w centrum kongresowym ICE Kraków odbył się koncert noworoczny, podczas którego zabrzmiały największe przeboje muzyki pop. W repertuarze znalazły się m.in. utwory Celine Dion, Barbry Streisand i Elvisa Presleya. Na scenie orkiestrze Obligato towarzyszyli znakomici soliści: Monika Węgiel-Jarocińska, Debora Ranieri (Włochy), Yuliya Ponomar (Ukraina), Alexander Martinez (Filipiny) oraz Krzysztof Respondek. Nagłośnienie koncertu zapewniła firma FS Audio.

Jako system frontowy użyto dwóch gron składających się z 12 modułów serii Y. O zakres niskich częstotliwości zadbały subwoofery B22, a uzupełnienie systemu głównego stanowiły frontfille i outfille  z serii T d&b. Podczas koncertu zastosowano również technologię ArrayProcessing.

Kraków przygotował w tym roku szeroką ofertę koncertów sylwestrowych. Koncert na Rynku Głównym, gdzie w repertuarze królowały hip-hop i elektronika był skierowany do młodej grupy odbiorców. Na pl. Wolnica słuchacze mogli bawić się w rytmach etno. Tym bardziej więc cieszy informacja, że koncert w ICE z udziałem orkiestry został wyprzedany.

, , , , , ,
Podziel się!