Studio

Studio

Już od 35 lat współpracujemy ze studiami nagrań, studiami produkcyjnymi i postprodukcyjnymi. Wykonaliśmy dziesiątki instalacji w dużych studiach nagraniowych, jak i w mniejszych pomieszczeniach projektowych. Zgromadziliśmy zasób wiedzy i umiejętności, zdobyliśmy doświadczenie niezbędne do zaprojektowania i przeprowadzania instalacji każdego rodzaju – od domowego studia do najbardziej skomplikowanych, nieszablonowych projektów wymagających ponadstandardowych kompetencji i pomysłowości.

Oferta

Połączenie wieloletniego doświadczenia, nieustannie poszerzanej wiedzy, technologii, którymi dysponujemy i naszej kreatywności pozwala nam spełniać oczekiwania Klientów, oferować najbardziej optymalne dla nich rozwiązania i stworzyć systemy o dowolnej konfiguracji i funkcjonalności. Implementujemy najnowocześniejsze technologie. Zakres współpracy obejmuje doradztwo, koncepcję, projektowanie, instalację, integrację, szkolenia, serwis, wsparcie techniczne w trakcie i po zakończeniu procesu realizacji. Oferujemy również usługę profesjonalnego pomiaru pomieszczenia i projektowania akustyki skierowaną do właścicieli przestrzeni studyjnych i produkcyjnych.

Jeśli jesteś producentem muzycznym, realizatorem dźwięku, muzykiem i chcesz wyposażyć czy rozbudować studio nagrań, skontaktuj się z nami, a znajdziemy optymalne rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb. Jesteśmy otwarci na wszelkie koncepcje, na najodważniejsze i najbardziej skomplikowane pomysły. Zapraszamy do współpracy!

Showroom Genelec

Zapraszamy Was do naszego nowego profesjonalnego showroomu Genelec.
Jesteśmy firmą, która jest wyłącznym dystrybutorem tego fińskiego producenta światowej klasy studyjnych monitorów odsłuchowych. Stworzyliśmy unikatowe miejsce, zbudowane wg profesjonalnych założeń. Prezentujemy tu szeroki wachlarz rozwiązań Genelec, które od wielu lat są standardem w studiach muzycznych. Showroom wyposażyliśmy w bogaty zestaw monitorów, których można słuchać w różnych konfiguracjach: od formatu stereo, konfiguracji 2.1, Surround 5.1, aż do Dolby Atmos 5.1.4.

Produkty

Posiadamy nieprzeciętną ofertę produktów audio. Producenci sprzętu, których jesteśmy dystrybutorem, to firmy ze ścisłej światowej czołówki. Wszystkie profesjonalne studia nagraniowe na świecie miały styczność lub pracują na Pro Tools, który zrewolucjonizował i na nowo zdefiniował sposób, w jakim edytuje się audio i wideo, a odsłuchowe monitory studyjne Genelec znajdują się w tysiącach studiów muzycznych i postprodukcyjnych i wszędzie tam, gdzie przy podejmowaniu właściwych decyzji podczas pracy z dźwiękiem trzeba mieć pełne zaufanie do referencyjnego systemu odsłuchowego. Zaproponujemy Państwu rozwiązania dostosowane do faktycznych potrzeb i budżetu. W swojej ofercie posiadamy oprogramowanie, monitory odsłuchowe, mikrofony, słuchawki, interfejsy, miksery, wzmacniacze i akcesoria. Ściśle, stale i na bieżąco współpracujemy z producentami, dzięki temu doskonale znamy możliwości oferowanych przez nas urządzeń i technologii.

Nasz zespół

Zatrudniamy najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie: inżynierów, doradców produktowych i technicznych, akustyków, serwisantów, instalatorów, elektroników, uznanych realizatorów dźwięku. Duży nacisk kładziemy na rozwój – inwestujemy w poszerzanie wiedzy technologicznej, organizujemy szkolenia i warsztaty, zarówno dla naszych pracowników, jak i Klientów.

Wsparcie techniczne, szkolenia i warsztaty

Udzielamy wsparcia technicznego w trakcie i po zakończeniu procesu realizacji. Zdajemy sobie sprawę z faktu, jak istotny dla naszych Klientów jest stały dostęp do profesjonalnej pomocy, zwłaszcza w sytuacjach kryzysowych. Mogą Państwo skontaktować się z naszymi doradcami technicznymi mailowo lub telefonicznie.  Zaoferujemy pomoc i odpowiemy na wszelkie pytania najszybciej jak to możliwe.

Pojawiające się na rynku nowości, rozwiązania techniczne, aktualizacje wymagają stałego dokształcania się. Dbamy o zapewnienie zainteresowanym osobom dostępu do najnowszej wiedzy na temat technologii i produktów z naszej oferty oraz istotnych zagadnień dotyczących realizacji dźwięku. Organizujemy duże szkolenia, a także warsztaty w małych grupach, podczas których można poszerzać swoją wiedzę z najnowocześniejszych technologii. Zapraszamy ekspertów z całego świata. Prowadzimy również szkolenia w siedzibie Klienta. Jeżeli są Państwo zainteresowani szkoleniem na określony temat – prosimy o kontakt.

Serwis

Prowadzimy własny serwis wszystkich urządzeń, które są dostępne w naszej ofercie. Świadczymy Klientom opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną. Zapewniamy krótki czas reakcji i sprawne usuwanie usterek sprzętu. Dzięki elektronicznemu formularzowi na naszej stronie internetowej zgłaszanie reklamacji jest proste i szybkie.

Nasze marki

Realizacje

Studio Nonagram

Przeprowadziliśmy rozbudowę studia, które teraz dysponuje monitorami Genelec w systemie Atmos 7.1.4.

Dlaczego warto z nami współpracować?

technologie

W ofercie posiadamy najnowocześniejsze urządzenia i rozwiązania technologiczne.

Pracownia projektowa

Projekty systemów elektroakustycznych, broadcastowych, AV i akustyczne.

Serwis

Prowadzimy własny autoryzowany serwis wszystkich urządzeń z oferty.

wsparcie techniczne

Udzielamy pełnego wsparcia technicznego na każdym etapie inwestycji.

Edukacja i doradztwo

Organizujemy szkolenia i warsztaty, doradzamy technicznie i biznesowo.

doświadczenie

Mamy najlepszych specjalistów. W ciągu 35 lat zaufało nam wiele instytucji i firm.

Testowanie sprzętu

Umożliwiamy testowanie urządzeń z naszej oferty.

indywidualne podejście

Oferujemy rozwiązania dostosowane do konkretnych potrzeb Klientów.

Partnerzy o nas

5
Nasza współpraca układa się bardzo dobrze. Konsbud Audio to nie tylko dystrybutor, ale także bardzo pomocny zespół. Zawsze możemy liczyć na ich wsparcie przy skomplikowanych projektach i na pomoc w logistyce brakującego sprzętu.
Marcin del Fidali, GMB Pro Sound
5
Wieloletnia współpraca z Konsbud Audio i rozumienie przez nich potrzeb współczesnego teatru muzycznego owocuje wdrażaniem rozwiązań zorientowanych długofalowo i perspektywicznie. Zapewniają wsparcie profesjonalnego zespołu technicznego na wszystkich etapach - od projektowania do uruchomienia i opieki nad produktem.
Bogdan Gasik, Teatr Muzyczny w Gdyni
5
Jeśli masz takiego partnera jak Konsbud Audio, nic nie może pójść źle, a nawet jeśli coś nieoczekiwanego się wydarzy, możesz być pewien, że poradzą sobie ze wszystkimi problemami. Nasi przyjaciele w Polsce nie tylko aktywnie promują markę DAS Audio, ale prowadzą też działania edukacyjne i są wsparciem dla naszych klientów.
Ignacio Chuliá, DAS Audio
5
Wspólnie zrealizowane projekty instalacji i uruchomienia systemów w całej Polsce powiązały mnie bardzo mocno ze wspaniałymi i wysoko wykwalifikowanymi pracownikami pod wodzą Agnieszki i Jarka przez ponad dwie dekady. Wyrazy najgłębszego uznania i gratulacje w imieniu d&b audiotechnik z okazji 35-lecia Konsbud Audio!
Stefan Goertz, d&b audiotechnik
5
Przed inwestycją oglądaliśmy różne rozwiązania i to zaproponowane przez Konsbud wydało nam się najbardziej bezpieczne z punktu widzenia stabilności, niezawodności, zarządzania dystrybucją sygnałów audio i późniejszej emisji. Czas pokazał, że trudne zadania nie przerastają możliwości Konsbud Audio.
Paweł Słoniowski, Radio Zachód
5
Konsbud Audio dał nam bardzo duży kredyt zaufania, choć byliśmy nowi na rynku. Ta cierpliwość się opłaciła i obecnie bardzo komfortowo współpracujemy, Konsbud Audio jest jednym z naszych najlepszych partnerów.
Rafał Majewski, Skład Muzyczny
5
Doceniamy podejmowany przez ludzi z Konsbud Audio wysiłek i wszystkie działania, jesteśmy wdzięczni, że dbają o relacje z klientami. Jesteśmy dumni ze stworzonego przez nich showroomu Genelec, uważamy bowiem, że indywidualny odsłuch jest kluczowy w odniesieniu sukcesu w promocji i sprzedaży naszych głośników.
Ole Jensen, Genelec
5
Pozostanie liderem w branży przez 35 lat to świadectwo wytrwałości i poświęcenia. Konsbud Audio z rodzinnej firmy rozwinął się w uznaną w świecie markę, jest latarnią doskonałości w swojej dziedzinie. Jesteśmy wdzięczni, że od ponad 17 lat możemy być ich partnerem, razem osiągnęliśmy więcej niż to, o czym kiedykolwiek marzyliśmy.
Markus Sinsel, Allen & Heath
5
W każdej sytuacji możemy liczyć na pomoc i merytoryczne wsparcie Konsbud Audio - polskiego dystrybutora d&b audiotechnik, za co dziękujemy.
Łukasz Jura, Klub Studio w Krakowie
5
Konsbud Audio od samego początku zapewnia nam wsparcie oraz dostęp do wiedzy i doświadczenia swoich pracowników. Dotychczasowa współpraca pozwala nam testować nowe rozwiązania technologiczne.
Mariusz Maszewski, , Teatr Narodowy w Warszawie
5
Odkąd połączyliśmy siły w 2002 roku, Konsbud Audio stanowi przykład doskonałości, jeśli chodzi o kulturę biznesową i etykę działania, co jest kluczowym czynnikiem naszego wspólnego sukcesu. Centrum szkoleniowe Konsbud Audio należy do najlepszych w naszej sieci dystrybucji.
Joris Cornelissens, Biamp
5
Podejście ze strony pracowników KA jest nie tylko bardzo profesjonalne, ale też po prostu życzliwe. Zawsze można liczyć na ich pomoc.
Leszek Margraf, Amadeusz
5
Jestem bardzo zadowolony z wieloletniej i owocnej współpracy z Konsbud Audio z powodu profesjonalnego podejścia do klienta. Zawsze możemy liczyć na ich wsparcie techniczne.
Andrzej Krawiec, Craftman
5
Konsbud Audio jest dla nas jednym z partnerów będącym nie tylko zewnętrznym podmiotem, ale rzeczywistym partnerem – integralną częścią rodziny Markbass. Zawsze gwarantują opartą na zaufaniu, wspaniałą współpracę.
Marco De Virgiliis, Markbass, DV Mark
4.5
W ostatnich latach świetnie nam się współpracuje. Organizują regularne szkolenia, więc moi pracownicy mają dzięki temu już spore doświadczenie.
Jolanta Zalewska, Pasja
5
W 2006 roku rozpoczęłam pracę w Neutrik i pojechałam w pierwszą podróż do Polski. Agnieszka bardzo pomogła mi w rozwoju i w tym, by w tej męskiej branży zachować pewność siebie. W ciągu 18 lat zbudowaliśmy silną i bezproblemową współpracę. Dogłębna wiedza rynkowa Konsbud Audio i ich doświadczenie pomagają nam wzmacniać naszą obecność na polskim rynku.
Irén Gulyás, Neutrik
5
Współpraca układa się bardzo dobrze, praktycznie na każde nasze życzenie są do dyspozycji. Z uwagami, poradami, propozycjami.
Andrzej Prugar, Radio Katowice
5
Wielkim plusem po stronie Konsbudu jest właśnie ta wartość dodana (szkolenia), bo tak naprawdę na palcach jednej ręki można policzyć firmy mające podobne podejście do tego biznesu. Jak tylko pojawiają się nowe produkty, Konsbud Audio stara się od razu je zademonstrować.
Tomasz Bujarski, Skład Muzyczny
5
Przez ponad 25 lat wzajemnie na sobie polegaliśmy, ta wieloletnia współpraca wielokrotnie udowodniła, że w Konsbud Audio mamy najbardziej niezawodnego, profesjonalnego i zaufanego partnera.
Francois Rousies, Cordial
5
Już sam fakt, że nasze partnerstwo trwa 24 lata jest czymś zupełnie wyjątkowym, a to, że nasza współpraca trwa od dwóch pokoleń pokazuje wyraźnie, jak szczególny jest nasz partner. Ludzie w Konsbud Audio to prawdziwi entuzjaści dźwięku, mają ogromną wiedzę, gwarantują wyjątkowo wysoki poziom obsługi. Rzadko doświadczamy takiego profesjonalizmu.
Wolfgang Salzbrenner, Stagetec
?

Zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz lub skontaktuj się bezpośrednio