Stoisko Allen & Heath na targach ISE 2023

Stoisko Allen & Heath na targach ISE 2023

Integrated Systems Europe (ISE) 2023 odbędzie się w dniach 31 stycznia – 3 lutego w centrum wystawienniczym FIRA Barcelona w Hiszpanii. Targi te są największą na świecie wystawą dla profesjonalistów z branży audiowizualnej, oświetleniowej, medialnej (AVLM) i integracji systemów, a także ważną pozycją w harmonogramie ALLEN & HEATH.

Na targach ISE ALLEN & HEATH zaprezentuje pełną gamę rozwiązań instalacyjnych audio, w tym procesory matrycowe audio, kontrolery dotykowe, Dante I/O oraz nowe oprogramowanie Custom Control V1.3.  Zaprezentowane będą też oczywiście miksery live sound i instalacyjne 96kHz, w tym Avantis, dLive i kompaktowe konsolety SQ, a eksperci Allen&Heath będą do dyspozycji, aby omówić wszystkie aspekty produktów i służyć radą.
Pokazana zostanie cała seria AHM, w tym finalista Inavation Awards – AHM-32, a także AHM-64 i AHM-16.
Seria AHM to potężne procesory Matrix Audio, które zachowując skalowalność I/O, zarządzanie, obsługę i rozwiązania protokołu Dante, w pełni współpracują ze znanymi i sprawdzonymi rozwiązaniami A&H. Wykorzystując technologię procesora matryc audio, AHM-64, AHM-32 i AHM-16 rozbudowują spektrum urządzeń do zastosowań instalacyjnych audio – od pojedynczej sali konferencyjnej po cały kampus, z naciskiem na prostotę programowania i sterowania oraz możliwość rozbudowy sieci audio i funkcji I/O.

Zachęcamy do odwiedzin stoiska Allen&Heath!

Podziel się!