Steve Jones i Dominic Bilkey opowiadają o dźwięku immersyjnym d&b Soundscape

Steve Jones i Dominic Bilkey opowiadają o dźwięku immersyjnym d&b Soundscape

Dziś na portalu Realizator.pl ukazał się nowy wywiad z dwoma specjalistami, którzy o systemie d&b Soundscape wiedzą zdecydowanie najwięcej. Pierwszym z nich jest Steve Jones, sound designer z ponad 20-letnim doświadczeniem, obecnie szef działu szkoleń i wsparcia technicznego EMEA w d&b audiotechnik. Drugą osobą jest Dominic Bilkey, szef sekcji dźwięk & video w Teatrze Narodowym w Londynie. Pytania zadał Jakub Krzywak, właściciel i redaktor naczelny portalu.

“(…)Zapraszam na spotkanie z dwoma specjalistami, którzy o systemie d&b Soundscape wiedzą zdecydowanie najwięcej. Pierwszym z nich jest Steve Jones, sound designer z ponad 20-letnim doświadczeniem, obecnie szef działu szkoleń i wsparcia technicznego EMEA w d&b audiotechnik. Drugą osobą jest Dominic Bilkey, szef sekcji dźwięk & video w Teatrze Narodowym w Londynie. Ale uprzedzam – będzie to rozmowa o idei systemu d&b Soundscape i filozofii pracy z tą technologią. To właśnie w tym obszarze poruszamy się w rozmowie, znacznie omijając terminologię techniczną. Z punktu widzenia tematyki to jednak ważne, aby zrozumieć czym jest ten system i jakie możliwości w nim drzemią.(…)”

Zachęcamy do lektury publikacji!:

https://realizator.pl/branzowo/steve-jones-i-dominic-bilkey-opowiadaja-o-dzwieku-immersyjnym-db-soundscape.html

d&b Soundscape, d&b Soundscape, d&b Soundscape, d&b Soundscape, d&b Soundscape, d&b Soundscape, d&b Soundscape, d&b Soundscape, d&b Soundscape, d&b Soundscape, d&b Soundscape
Podziel się!