Soundedit 2023 za nami, to była bardzo udana edycja

Soundedit 2023 za nami, to była bardzo udana edycja

W dniach 13-14 listopada 2023, w Łodzi, w Hotelu DoubleTree by Hilton, w ramach Warsztatów Soundedit 2023, zaoferowaliśmy prezentacje systemów Avid, Audio-Technica, d&b audiotechnik, Allen&Heath, odbyły się też odsłuchy systemu dźwięku immersyjnego d&b Soundscape. Tegoroczna edycja była bardzo udana, dziękujemy organizatorom, słuchaczom, rozmówcom, licznym odwiedzającym!

Szkolenia i Warsztaty Soundedit 2023 cieszyły się rekordową frekwencją, co dało się także zauważyć w naszej sali. Na prezentacjach i odsłuchach mieliśmy komplet gości, mamy nadzieję, że wszyscy odwiedzający nas wynieśli sporo wiedzy i wrażeń.

Tematami naszych prezentacji i odsłuchów były:

  • d&b Soundscape. Steve Jones – Mój świat. Moje doświadczenia w pracy z Björk, przy musicalu Stinga „The Last Ship” oraz przy produkcjach w Royal Albert Hall.Jak kreować niesamowite doznania artystyczne korzystając z technologii immersive sound?”

Steve Jones jest doświadczonym projektantem systemów nagłośnieniowych i szkoleniowcem z ponad 20-letnim doświadczeniem. Steve wspierał realizację zaawansowanych instalacji audio w tak kultowych miejscach jak stadion Wembley, czy The Royal Albert Hall, w d&b audiotechnik kieruje działem szkoleniowo-wdrożeniowym i zespołem wysoko wykwalifikowanych inżynierów, stworzył uznany w branży program szkoleniowy. Steve Jones podzieli się ze słuchaczami swoim bogatym doświadczeniem dotyczącym pracy z dźwiękiem immersyjnym, zaprezentuje ekscytujące przykłady jego zastosowania, zarówno w instalacjach stałych, jak i live.

  • AHM Allen&Heath, Paweł Berbecki: “Jak w systemie audio połączyć wszystko ze wszystkim i nie stracić fortuny?  –  platforma AHM Allen & Heath”
  • Systemy Audio-Technica, Jacek Mazur: „Co w eterze piszczy, czyli nowoczesne systemy RF (mikrofonowe i IEM) Audio-Technica”
  • Avid Pro Tools, Jacek Majewski: “AVID Pro Tools – czy w domowym studiu można przygotować miks Dolby Atmos?”
  • Miksery Avantis i CQ Allen&Heath, Dawid Szymańczyk: “Krótsza praca – szybszy miks – lepszy dźwięk, czyli innowacyjne narzędzia w kompaktowych mikserach Allen & Heath”

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji.

Soundedit 2023, Soundedit 2023, Soundedit 2023, Soundedit 2023, Soundedit 2023, Soundedit 2023, Soundedit 2023, Soundedit 2023, Soundedit 2023, Soundedit 2023, Soundedit 2023, Soundedit 2023, Soundedit 2023
Podziel się!