Showroom Genelec & Avid

Showroom Genelec & Avid

Serdecznie zapraszamy do stworzonego przez nas showroomu – pomieszczenia przygotowanego i wyposażonego z myślą o profesjonalnej prezentacji monitorów odsłuchowych Genelec i systemów do rejestracji i obróbki dźwięku AVID Pro Tools HDX. Celem było zestawienie w jednym miejscu różnych modeli monitorów, które mogą być szybko łączone w różne konfiguracje stereo lub surround. Główny nacisk został położony na najnowszą serię z procesorami DSP i technologią SAM – Smart Active Monitor. Wśród monitorów znajdziemy modele 8320A, 8330A, 8240A, 8250A, 8351A i subwoofery 7350A, 7260A i 7271A. Sercem showroomu jest gotowy do pracy system Pro Tools|HDX oparty o komputer Apple, z dwoma przetwornikami HD I/O, oprogramowaniem Pro Tools HD 10/11 i zestawem wtyczek.

Zgromadzony sprzęt umożliwia zapoznanie się z produktami, posłuchanie przyniesionej ze sobą muzyki i spróbowanie pracy w środowisku Pro Tools, a wszystko w swobodnej, komfortowej atmosferze – tak ważnej dla wrażliwej materii jaką jest muzyka.

Genelec to niekwestionowany lider w projektowaniu i produkcji studyjnych monitorów odsłuchowych. Trudno wyobrazić sobie dobre studio nagraniowe czy postprodukcyjne bez produktów tej fińskiej marki. Oparcie systemu monitorowania dźwięku w studiu o rozwiązania Genelec to gwarancja obiektywnego finalnego miksu, o czym świadczą niezliczone przykłady najlepszych na świecie produkcji muzycznych.

AVID Pro Tools|HDX to najbardziej zaawansowana i najczęściej używana w studiach całego świata cyfrowa stacja robocza do wielośladowej rejestracji, edycji i miksowania dźwięku. Pro Tools|HDX to połączenie specjalistycznej karty DSP, przetworników analogowo-cyfrowych i niedościgłego pod względem możliwości 64-bitowego oprogramowania Pro Tools HD z najnowszą technologią wtyczek programowych AAX.

Showroom znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie biura Konsbud Audio w Warszawie.

Podziel się!