Salzbrenner Stagetec: nowy produkt z rodziny Polaris integruje się z systemami DSP Nexus

Salzbrenner Stagetec: nowy produkt z rodziny Polaris integruje się z systemami DSP Nexus

Kiedy na targach Prolight we Frankfurcie pokazano nowy panel kontrolny POLARIS touch, spotkał się on z wysokimi ocenami w środowisku profesjonalistów audio. Zaraz po tym wydarzeniu spłynęło wiele zamówień na to urządzenie i niebawem zakończą się pierwsze instalacje.

W ślad za tym sukcesem firma SALZBRENNER STAGETEC MEDIAGROUP przedstawiła na tegorocznych targach IBC kolejną wersję sterownika POLARIS touch – panel POLARIS touch XCMC łączący unikalny system sterowania z możliwościami integracji z procesorami NEXUS. Cała obróbka sygnału dokonywana jest za pomocą karty XCMC z charakterystyczną dla systemu NEXUS ultra niską latencją, zapewniając zwarty przepływ danych bez konieczności zmiany formatu.

Oczywiście, wszystkie pozostałe zalety POLARIS touch pozostają takie same: przyjazność użytkownikowi, precyzyjny panel dotykowy i elastyczność dzięki modułowej konstrukcji z niezależnym procesorem na każdy moduł, jak i płynna integracja z systemem SALZBRENNER STAGETEC MediaControl dla zaawansowanych połączeń z sterownikami świateł, interkomami i odtwarzaczami oraz innymi urządzeniami scenicznymi.

Podziel się!