PwC Warszawa

PwC Warszawa

PwC to wiodąca globalna organizacja świadcząca profesjonalne usługi doradcze. Działa w w 155 krajach, w których dostarcza najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego audytu.

W Polsce PwC posiada biura w 7 miastach i zatrudnia ponad 6 tys. osób. PwC inicjuje i angażuje się w projekty społeczne – z okazji 30-lecia obecności w Polsce zrealizowało projekt “Sztuka dostrzegania”, będący unikalnym połączeniem świata sztuki i biznesu oraz działań społecznych. We współpracy z domem aukcyjnym DESA Unicum oraz malarzem Michałem Zaborowskim, PwC zaprosiło do udziału w inicjatywie 30 uznanych osobowości, a dochód z aukcji prac powstałych w projekcie, wsparł organizacje społeczne.

Pomieszczenia konferencyjne warszawskiej siedziby PwC wyposażyliśmy w najwyższej klasy urządzenia audiowizualne. W sali zarządu zainstalowany przez nas system umożliwia przeprowadzenie wideokonferencji. Instalacja w siedzibie PwC oparta jest na zestawach głośnikowych i wzmacniaczach mocy Biamp oraz na mikrofonach Audio-technica.

Zastosowane technologie

Galeria zdjęć