Business Center Club Warszawa

Business Center Club Warszawa

Business Centre Club – prestiżowy klub biznesu dla przedsiębiorców, stowarzyszenie, organizacja pozarządowa i największa w kraju ustawowa organizacja indywidualnych pracodawców – istnieje od 1991 roku.

Jest organizacją międzynarodową, członkiem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego. Siedzibą BCC jest zabytkowy gmach – pałac Lubomirskich w Warszawie. Budowla znajduje się przy pl. Żelaznej Bramy 10. W XVIII wieku budynek należał do rodziny Radziwiłłów, później przeszedł w ręce Antoniego Lubomirskiego, podczas wojny został zburzony, a po wojnie – odbudowany. Jego przesunięcie w 1970 roku było niezwykłym przedsięwzięciem technicznym, zdarzeniem w Polsce bez precedensu – nigdy wcześniej tak potężnego gmachu nie przesunięto.

Nasza firma zaprojektowała, dostarczyła oraz zainstalowała system elektroakustyczny w salach klubowych BCC. Zabytkowy i reprezentacyjny charakter wnętrz, w których instalowaliśmy urządzenia nagłaśniające, wymagał szczególnej dbałości o detale i ostateczny efekt wizualny. Zakres inwestycji obejmował system konferencyjny oraz nagłośnienie sal klubowych i recepcji. System został skalibrowany zarówno pod kątem konferencji prasowych, jak i imprez o charakterze klubowym, które odbywają się w Business Centre Club.

Zastosowane technologie

Galeria zdjęć