Przyjdź na bezpłatne odsłuchy d&b Soundscape i zdobądź nagrody!

Przyjdź na bezpłatne odsłuchy d&b Soundscape i zdobądź nagrody!

W dniach 29-30.03, w Teatrze Narodowym w Warszawie, w ramach konferencji Scena Jutra, odbędą się bezpłatne prezentacje i odsłuchy systemu dźwięku immersyjnego Soundscape, na które serdecznie zapraszamy.

Podczas odsłuchów Soundscape będzie można wygrać zaproszenie na spektakl The Lehman Trilogy w Londynie, a w trakcie każdej prezentacji do wygrania będą słuchawki Audio-Technica ATH-M30x!

Rejestracja na odsłuchy Soundscape:

https://www.dbsoundscape.pl/

Grafik prezentacji Soundscape:

Teatr Narodowy, Scena Studio (wejście od ul. Fredry)

29.03.2023 (środa):

Godz. 10:30-12:00

Godz. 12:15-13:45

Godz. 15:30-17:00

30.03.2023 (czwartek):

Godz. 11:45-13:00

Godz. 13:15-14:30

Soundscape d&b audiotechnik to rewolucyjna technologia całkowicie zmieniająca sposób realizacji nagłośnienia widowisk. Od daty swojego debiutu, Soundscape doczekał się dziesiątek realizacji w praktyce i wszędzie spotkał z doskonałym przyjęciem publiczności, artystów i ekipy technicznej. Prezentacje systemu z ramienia d&b audiotechnik poprowadzi Steve Jones.

Steve Jones jest doświadczonym projektantem systemów nagłośnieniowych i szkoleniowcem z ponad 20-letnim doświadczeniem. Steve wspierał realizację zaawansowanych instalacji audio w tak kultowych miejscach jak stadion Wembley, czy The Royal Albert Hall, w d&b audiotechnik kierował zespołem szkoleniowo-wdrożeniowym w Wielkiej Brytanii, gdzie stworzył uznany w branży program szkoleniowy. Obecnie jest szefem działu szkoleń i wsparcia technicznego na Europę, Bliski Wschód i Afrykę, kieruje zespołem wysoko wykwalifikowanych inżynierów, którzy wspierają partnerów i użytkowników końcowych w tym regionie.

Zapraszamy! Liczba miejsc ograniczona!

d&b Soundscape
Podziel się!