Przedstawiamy nowe modele Genelec RAW: 8331A i 8341A The Ones!

Przedstawiamy nowe modele Genelec RAW: 8331A i 8341A The Ones!

RAW jest dla każdego – linia obejmuje serię Pro, wykorzystywaną w studiach, głośniki instalacyjne AV oraz serię Home.

Przedstawiamy nowe modele Genelec RAW: 8331A i 8341A z serii The Ones!

Są precyzyjne, piękne i bardziej przyjazne dla naszej planety.

Genelec rozszerzył ofertę aluminiowych modeli RAW o trójdrożne współosiowe monitory studyjne 8331 i 8341 z serii The Ones.
Oryginalnie zaprezentowane w 2020 roku, charakterystyczne wykończenie RAW, jest dostępne w wybranych najpopularniejszych modelach Genelec z serii Studio, AV i Home Audio. Linia RAW nie jest malowana, do jej produkcji wykorzystuje się mniejszą ilość materiałów wykończeniowych niż do standardowo malowanych modeli, a tym samym monitory są jeszcze bardziej przyjazne dla środowiska. Genelec słynie z bardzo proekologicznej postawy.
Naturalne piękno obudowy z aluminium pochodzącego z recyklingu nadaje każdemu głośnikowi niepowtarzalny wygląd i charakter.
Wszystkie modele RAW posiadają ponadczasową konstrukcję o minimalnej dyfrakcji (MDE), opracowaną przez Genelec w ścisłej współpracy z czołowym projektantem przemysłowym Harri Koskinenem.

O serii The Ones:

The Ones to najbardziej kompaktowe monitory trójdrożne na świecie – oferują całkowicie neutralne brzmienie, w konsekwencji czego realizator może być pewny podejmowanych decyzji. Dzięki stale rozwijanemu oprogramowaniu kalibracyjnemu GLM, The Ones można dostosować nawet do najbardziej wymagających środowisk akustycznych, pomagając użytkownikowi stworzyć prawdziwą dźwiękową referencję.The Ones na nowo zdefiniowały monitoring bliskiego pola. 8331 i 8341 mają wielkość tradycyjnych modeli dwudrożnych, lecz ze względu na zaawansowaną konstrukcję oferują zupełnie nową jakość i precyzję dźwięku. Słynny zaokrąglony kształt monitorów Genelec (MDE™ – Minimum Diffraction Enclosure™) w połączeniu z podwójnym głośnikiem niskotonowym i zaawansowanym falowodem w technologii DCW™ – Directivity Control Waveduide™, zapewniają niespotykanie precyzyjne odwzorowanie dźwięku. Specjalnie zaprojektowany współosiowy głośnik średnio-wysokotonowy w technologii MDC™ – Minimum Diffraction Coaxial™, który zastosowano w serii The Ones, jest pozbawiony wad tradycyjnych konstrukcji koaksjalnych. Wszystkie modele The Ones, dzięki zachowanej symetrii, mogą z tą samą precyzją pracować w położeniu zarówno pionowym jak i poziomym. Stabilność i izolację od podłoża zapewnia podstawka Iso-Pod™. Nowe monitory mają ultra kompaktowe wymiary (299 x 189 x 212 mm dla 8331 oraz 350 x 237 x 243 mm dla 8341). The Ones są małe, ale oferują niewiarygodne możliwości. Dla 8331 SPL (short time / 1 m) to 104 dB, przy paśmie 45 Hz – 40 kHz (-6 dB). Dla 8341 SPL to 110 dB.

Zapraszamy do kontaktu:
Jacek Majewski
j.majewski@konsbud-audio.com.pl
tel. 785 50 40 90

Więcej informacji dotyczących linii RAW na stronie producenta:
https://fal.cn/3nVax

Podziel się!