Projekty i integracje

Projekty i integracje

Oglądając spektakl, słuchając radia, uczestnicząc w koncercie, biorąc udział w konferencji, czy w większym evencie on-line, przeciętny uczestnik tych wydarzeń zwykle nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wieloaspektowe, skomplikowane przedsięwzięcia kryją się za kulisami takich produkcji. Organizacja różnorodnych i zaawansowanych technologicznie działań wymaga dużych nakładów sprzętowych, szerokiej wiedzy realizatorów i ich ciężkiej pracy. A tylko urządzenia najwyższej jakości zagwarantują najwyższy poziom wszelkich realizacji.

Dobitnie przekonaliśmy się o tym podczas naszej 35-letniej pracy na pograniczu sztuki i nowoczesnych technologii. Ostatnie lata w branży technologii scenicznych to dynamiczny rozwój i wyścig innowacji. Technologie, z którymi pracujemy, z każdym rokiem oferują coraz bardziej zaskakujące możliwości, nie tylko odpowiadają na potrzeby twórców i odbiorców, ale potrafią kreować nowe pomysły i kształtują sposób, w jaki artyści, producenci i realizatorzy podchodzą do swojej pracy. Jednak technologie to nie wszystko – do realizacji przedsięwzięć na światowym poziomie potrzebni są najlepsi specjaliści, unikalny know-how i wieloletnie doświadczenie.

Dysponując takimi zasobami, możemy oferować coś więcej niż produkt czy usługę – oferujemy optymalne rozwiązania, które są odpowiedzią na konkretne, indywidualne potrzeby naszych Klientów oraz udzielamy wsparcia także po zakończeniu każdej realizacji.

W swojej ofercie posiadamy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne dostępne w branży oraz urządzenia renomowanych, światowych producentów, co w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem w zakresie projektów i integracji pozwala nam na wykonywanie instalacji najbardziej złożonych systemów dźwiękowych. Kompleksowa obsługa procesu inwestycyjnego jest możliwa dzięki doświadczonej kadrze pracowników, wśród których pracują inżynierowie akustycy oraz reżyserzy dźwięku, a także dzięki najnowocześniejszym technologiom i specjalistycznemu oprogramowaniu.

Projekty

Wykonujemy projekty:

– systemów elektroakustycznych dla sal teatralnych, filharmonii, sal operowych, wielofunkcyjnych sal koncertowych, klubów muzycznych, widowiskowych hal sportowych oraz stadionów piłkarskich i lekkoatletycznych;

– systemów audiowizualnych i multimedialnych dla centrów konferencyjnych, hoteli, przestrzeni biznesowych, budynków rządowych, kościołów, muzeów oraz innych budynków użyteczności publicznych;

– rozwiązań związanych z informacją dźwiękowo-wizualną w transporcie oraz dźwiękowymi systemami rozgłoszeniowymi i  bezpieczeństwa;

– instalacji audio dla potrzeb rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych.

Integracje

Jesteśmy jednym z liderów w dziedzinie integracji i wykonawstwa kompleksowych systemów:

– elektroakustycznych;

– audiowizualnych i multimedialnych;

– rozgłoszeniowych i bezpieczeństwa;

– broadcastowych.

Nasz zespół

Nasza wysoko wyspecjalizowana kadra składająca się z inżynierów akustyków, inżynierów elektroników, instalatorów oraz realizatorów dźwięku projektuje i instaluje najbardziej skomplikowane systemy. Wieloletnie doświadczenie, wiedza, umiejętności, najnowocześniejsze technologie i oprogramowania komputerowe do wykonywania symulacji parametrów akustycznych projektowanych przestrzeni sprawiają, że jesteśmy jednym z liderów w dziedzinie projektowania i integracji.

Oferujemy również usługę profesjonalnego projektowania akustyki, usługę doradztwa w zakresie instalacji systemów nagłośnieniowych, wykonujemy pomiary i ekspertyzy w zakresie akustyki i elektroakustyki sal i pomieszczeń oraz systemów mobilnych.

Nasze doświadczenie

W ciągu 35 lat działalności zaufało nam wiele instytucji i firm. Zrealizowaliśmy setki instalacji w całej Polsce, w tym ponad 60 w instytucjach kulturalnych takich jak teatry, filharmonie, sale koncertowe, hale widowiskowe, kluby i domy kultury, dziesiątki w stacjach radiowych i telewizyjnych, halach sportowych oraz w urzędach, instytucjach użyteczności publicznej, przestrzeniach biznesowych.

Jesteśmy przekonani, iż nasza propozycja spełni Państwa oczekiwania zarówno pod względem nowoczesności proponowanych rozwiązań, jak i ich jakości. Zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio pokazującym i opisującym wybrane realizacje w Polsce.

Zapraszamy do współpracy!

Wsparcie techniczne i szkolenia

Udzielamy wsparcia technicznego w trakcie i po zakończeniu procesu realizacji. Zdajemy sobie sprawę z faktu, jak istotny dla naszych Klientów jest stały dostęp do profesjonalnej pomocy, zwłaszcza w sytuacjach kryzysowych. Mogą Państwo skontaktować się z naszymi doradcami technicznymi mailowo lub telefonicznie. Zaoferujemy pomoc i odpowiemy na wszelkie pytania najszybciej jak to możliwe.

Dbamy o zapewnienie zainteresowanym osobom dostępu do najnowszej wiedzy na temat technologii i produktów z naszej oferty oraz istotnych zagadnień dotyczących realizacji dźwięku. U nas, w siedzibie Klienta i w placówkach w całej Polsce organizujemy szkolenia, podczas których uczestnicy poszerzają swoją wiedzę z najnowocześniejszych technologii. Jeżeli są Państwo zainteresowani szkoleniem na określony temat – prosimy o kontakt.

Serwis

Prowadzimy własny serwis wszystkich urządzeń, które są dostępne w naszej ofercie. Świadczymy Klientom opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną. Zapewniamy krótki czas reakcji i sprawne usuwanie usterek sprzętu. Dzięki elektronicznemu formularzowi na naszej stronie internetowej zgłaszanie reklamacji jest proste i szybkie.

Nasze marki

Realizacje

ERGO Arena

To jedna z największych i najnowocześniejszych hal widowiskowo – sportowych w Polsce.

Dlaczego warto z nami współpracować?

technologie

W ofercie posiadamy najnowocześniejsze urządzenia i rozwiązania technologiczne.

Pracownia projektowa

Projekty systemów elektroakustycznych, broadcastowych, AV i akustyczne.

Serwis

Prowadzimy własny autoryzowany serwis wszystkich urządzeń z oferty.

wsparcie techniczne

Udzielamy pełnego wsparcia technicznego na każdym etapie inwestycji.

Edukacja i doradztwo

Organizujemy szkolenia i warsztaty, doradzamy technicznie i biznesowo.

doświadczenie

Mamy najlepszych specjalistów. W ciągu 35 lat zaufało nam wiele instytucji i firm.

Testowanie sprzętu

Umożliwiamy testowanie urządzeń z naszej oferty.

indywidualne podejście

Oferujemy rozwiązania dostosowane do konkretnych potrzeb Klientów.

Partnerzy o nas

5
Nasza współpraca układa się bardzo dobrze. Konsbud Audio to nie tylko dystrybutor, ale także bardzo pomocny zespół. Zawsze możemy liczyć na ich wsparcie przy skomplikowanych projektach i na pomoc w logistyce brakującego sprzętu.
Marcin del Fidali, GMB Pro Sound
5
Wieloletnia współpraca z Konsbud Audio i rozumienie przez nich potrzeb współczesnego teatru muzycznego owocuje wdrażaniem rozwiązań zorientowanych długofalowo i perspektywicznie. Zapewniają wsparcie profesjonalnego zespołu technicznego na wszystkich etapach - od projektowania do uruchomienia i opieki nad produktem.
Bogdan Gasik, Teatr Muzyczny w Gdyni
5
Jeśli masz takiego partnera jak Konsbud Audio, nic nie może pójść źle, a nawet jeśli coś nieoczekiwanego się wydarzy, możesz być pewien, że poradzą sobie ze wszystkimi problemami. Nasi przyjaciele w Polsce nie tylko aktywnie promują markę DAS Audio, ale prowadzą też działania edukacyjne i są wsparciem dla naszych klientów.
Ignacio Chuliá, DAS Audio
5
Wspólnie zrealizowane projekty instalacji i uruchomienia systemów w całej Polsce powiązały mnie bardzo mocno ze wspaniałymi i wysoko wykwalifikowanymi pracownikami pod wodzą Agnieszki i Jarka przez ponad dwie dekady. Wyrazy najgłębszego uznania i gratulacje w imieniu d&b audiotechnik z okazji 35-lecia Konsbud Audio!
Stefan Goertz, d&b audiotechnik
5
Przed inwestycją oglądaliśmy różne rozwiązania i to zaproponowane przez Konsbud wydało nam się najbardziej bezpieczne z punktu widzenia stabilności, niezawodności, zarządzania dystrybucją sygnałów audio i późniejszej emisji. Czas pokazał, że trudne zadania nie przerastają możliwości Konsbud Audio.
Paweł Słoniowski, Radio Zachód
5
Konsbud Audio dał nam bardzo duży kredyt zaufania, choć byliśmy nowi na rynku. Ta cierpliwość się opłaciła i obecnie bardzo komfortowo współpracujemy, Konsbud Audio jest jednym z naszych najlepszych partnerów.
Rafał Majewski, Skład Muzyczny
5
Doceniamy podejmowany przez ludzi z Konsbud Audio wysiłek i wszystkie działania, jesteśmy wdzięczni, że dbają o relacje z klientami. Jesteśmy dumni ze stworzonego przez nich showroomu Genelec, uważamy bowiem, że indywidualny odsłuch jest kluczowy w odniesieniu sukcesu w promocji i sprzedaży naszych głośników.
Ole Jensen, Genelec
5
Pozostanie liderem w branży przez 35 lat to świadectwo wytrwałości i poświęcenia. Konsbud Audio z rodzinnej firmy rozwinął się w uznaną w świecie markę, jest latarnią doskonałości w swojej dziedzinie. Jesteśmy wdzięczni, że od ponad 17 lat możemy być ich partnerem, razem osiągnęliśmy więcej niż to, o czym kiedykolwiek marzyliśmy.
Markus Sinsel, Allen & Heath
5
W każdej sytuacji możemy liczyć na pomoc i merytoryczne wsparcie Konsbud Audio - polskiego dystrybutora d&b audiotechnik, za co dziękujemy.
Łukasz Jura, Klub Studio w Krakowie
5
Konsbud Audio od samego początku zapewnia nam wsparcie oraz dostęp do wiedzy i doświadczenia swoich pracowników. Dotychczasowa współpraca pozwala nam testować nowe rozwiązania technologiczne.
Mariusz Maszewski, , Teatr Narodowy w Warszawie
5
Odkąd połączyliśmy siły w 2002 roku, Konsbud Audio stanowi przykład doskonałości, jeśli chodzi o kulturę biznesową i etykę działania, co jest kluczowym czynnikiem naszego wspólnego sukcesu. Centrum szkoleniowe Konsbud Audio należy do najlepszych w naszej sieci dystrybucji.
Joris Cornelissens, Biamp
5
Podejście ze strony pracowników KA jest nie tylko bardzo profesjonalne, ale też po prostu życzliwe. Zawsze można liczyć na ich pomoc.
Leszek Margraf, Amadeusz
5
Jestem bardzo zadowolony z wieloletniej i owocnej współpracy z Konsbud Audio z powodu profesjonalnego podejścia do klienta. Zawsze możemy liczyć na ich wsparcie techniczne.
Andrzej Krawiec, Craftman
5
Konsbud Audio jest dla nas jednym z partnerów będącym nie tylko zewnętrznym podmiotem, ale rzeczywistym partnerem – integralną częścią rodziny Markbass. Zawsze gwarantują opartą na zaufaniu, wspaniałą współpracę.
Marco De Virgiliis, Markbass, DV Mark
4.5
W ostatnich latach świetnie nam się współpracuje. Organizują regularne szkolenia, więc moi pracownicy mają dzięki temu już spore doświadczenie.
Jolanta Zalewska, Pasja
5
W 2006 roku rozpoczęłam pracę w Neutrik i pojechałam w pierwszą podróż do Polski. Agnieszka bardzo pomogła mi w rozwoju i w tym, by w tej męskiej branży zachować pewność siebie. W ciągu 18 lat zbudowaliśmy silną i bezproblemową współpracę. Dogłębna wiedza rynkowa Konsbud Audio i ich doświadczenie pomagają nam wzmacniać naszą obecność na polskim rynku.
Irén Gulyás, Neutrik
5
Współpraca układa się bardzo dobrze, praktycznie na każde nasze życzenie są do dyspozycji. Z uwagami, poradami, propozycjami.
Andrzej Prugar, Radio Katowice
5
Wielkim plusem po stronie Konsbudu jest właśnie ta wartość dodana (szkolenia), bo tak naprawdę na palcach jednej ręki można policzyć firmy mające podobne podejście do tego biznesu. Jak tylko pojawiają się nowe produkty, Konsbud Audio stara się od razu je zademonstrować.
Tomasz Bujarski, Skład Muzyczny
5
Przez ponad 25 lat wzajemnie na sobie polegaliśmy, ta wieloletnia współpraca wielokrotnie udowodniła, że w Konsbud Audio mamy najbardziej niezawodnego, profesjonalnego i zaufanego partnera.
Francois Rousies, Cordial
5
Już sam fakt, że nasze partnerstwo trwa 24 lata jest czymś zupełnie wyjątkowym, a to, że nasza współpraca trwa od dwóch pokoleń pokazuje wyraźnie, jak szczególny jest nasz partner. Ludzie w Konsbud Audio to prawdziwi entuzjaści dźwięku, mają ogromną wiedzę, gwarantują wyjątkowo wysoki poziom obsługi. Rzadko doświadczamy takiego profesjonalizmu.
Wolfgang Salzbrenner, Stagetec
?

Zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz lub skontaktuj się bezpośrednio