Procesory Biamp Tesira FORTÉ – niespotykana funkcjonalność w tej cenie

Procesory Biamp Tesira FORTÉ – niespotykana funkcjonalność w tej cenie

Zapraszamy do zapoznania się z nową linią procesorów DSP Biamp Systems. Tesira FORTÉ to sieciowe serwery DHCP  DSP audio w bardzo konkurencyjnych cenach o niespotykanej dotąd funkcjonalności.

Funkcjonalności:

  • 12 analogowych wejść mikrofonowo-liniowych – modele wyposażone w eliminację echa akustycznego Sona™ AEC doskonale sprawdzą się w salach sądowych, konferencyjnych, posiedzeń.
  • Wbudowany, konfigurowalny port USB audio pozwala na bezpośrednie podłączenie źródła dźwięku do systemu – systemy muzyki tła w restauracjach, pubach, klubach. Po podłączeniu serwera do komputera PC port USB Audio umożliwia prowadzenie tele lub wideokonferencji na odległość, za pomocą aplikacji takich jak Skype, co znacznie obniża koszty systemów w salach konferencyjnych. Bezpośrednia integracja z kodekami audio aplikacji software’owych. Możliwość bezpośredniej rejestracji do 8 kanałów audio w pamięci komputera podłączonego do portu USB Audio pozwala na rejestrację na przykład rozpraw sądowych.
  • 8  analogowych wyjść mikrofonowo-liniowych.
  • Obsługa 128 x 128 kanałów AVB oraz konfiguracja za pomocą oprogramowania Tesira pozwala na tworzenie rozbudowanych systemów sieciowych audio z dużymi serwerami Tesira SERVER AVB IO, Tesira SERVER oraz ekspanderami EX-MOD, EX-IN, EX-OUT EX-IO. Protokół AVB pozwala na przesył danych logicznych za pomocą sieci – ekspander logiczny EX-LOGIC.
  • Możliwość wyboru modelu odpowiadającego potrzebom danej aplikacji:

– Modele wyposażone w AVB lub go pozbawione do aplikacji typu stand-alone

– Model CI – niezależna eliminacja echa akustycznego na wszystkich wejściach

– Model TI – model z interfejsem telefonicznym

– Model VI – model z interfejsem VOIP SIP.

  • Wbudowane interfejsy komunikacji na odległość (Standard Telephone, VOIP) oraz obecność USB Audio i AVB, technologia poprawiająca przetwarzanie mowy ludzkiej SpeechSense™, eliminacja echa akustycznego Sona™ AEC czynią z serwerów TesiraFORTÉ uniwersalne urządzenia, które sprawdzą się w każdej aplikacji: od systemów muzyki tła, poprzez systemy konferencyjne, po sale rozpraw sądowych.
  • Wgrane konfiguracje oprogramowania pozwalają na użytkowanie urządzeń na zasadzie plug-and-play.
  • Dwukierunkowy port RS-232.
  • 4-pinowe GPIO.
  • 2-liniowy wyświetlacz OLED z nawigacją dotykową.

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W SZKOLENIU ONLINE DOTYCZĄCYM SERWERÓW TESIRAFORTÉ!

WAŻNE!!!
W celu rejestracji należy utworzyć konto na stronie www.biamp.com
Po rejestracji otrzymacie Państwo mail potwierdzający oraz link do szkolenia, nazwę użytkownika, hasło w drugim mailu.
Szkolenie można przeprowadzić w dowolnej chwili, po otrzymaniu maila z nazwą użytkownika.
Szkolenie jest certyfikowane (otrzymacie Państwo certyfikat producenta po ukończeniu szkolenia). Jego ukończenie umożliwia dostęp do oferty cenowej produktów TESIRA FORTÉ.

Podziel się!