Masz dość jednowymiarowego odsłuchu IEM? | Konsbud Audio

Masz dość jednowymiarowego odsłuchu IEM?

17.05.21

  • Chcesz chronić swój słuch i obniżyć poziom ciśnienia akustycznego, które w postaci energii dźwiękowej bombarduje Twój aparat słuchu przy korzystaniu z słuchawek dousznych IEM, a co za tym idzie, czy chcesz zadbać o swoje narzędzie pracy, czyli TWÓJ słuch?
  • Chcesz doświadczać immersyjnego zanurzenia w dźwięku 3D o krystalicznej przejrzystości zarówno na scenie jak i w studio?
  • Chcesz korzystać z najnowszych zdobyczy techniki popartej badaniami nad fizjologią słuchu i psychoakustyką?
  • Chcesz mieć możliwość wpływania na swój miks IEM bez konieczności proszenia o każdą drobną zmianą inżyniera monitorowego?  

Jeśli choćby na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś TAK -  Mamy dla Ciebie rozwiązanie! :

KLANG vocal!
KLANG:vokal może być wykorzystywany jako samodzielny  procesor dźwięku immersyjnego, ale może też współpracować z KLANG: kontroler.
Jego konstrukcja została oparta na niezwykle wydajnym procesorze FPGA nowej generacji, który cechuje się ultraniską latencją. Zastosowanie FPGA sprawia, że Klang: vocal jest jeszcze bardziej przystępny cenowo.  
Muzycy mogą wybierać maksymalnie 24 kanały mono/stereo, w każdym miksie z puli 64 wejść mono poprzez Dante lub Madi.

KLANG:kontroller to pierwsze urządzenie hardware w ofercie KLANG, które pełni rolę sterownika. KLANG:kontroller jest kompatybilny ze wszystkimi procesorami KLANG i umożliwia łatwe, intuicyjne i kompleksowe sterowanie pozostałymi urządzeniami tej marki.

Dowiedz się więcej:

Kamil Suski
k.suski@konsbud-audio.com.pl
tel. 786 100 431

 

Galeria: 

Produkty