Premiera konsolet dLive Allen & Heath

Premiera konsolet dLive Allen & Heath

Zakończyliśmy właśnie dwudniowe prezentacje konsolet dLive. Gorąco oczekiwana polska premiera najnowszych mikserów Allen & Heath spotkała się z dużym zainteresowaniem, o czym świadczą licznie przybyli goście.

W ciągu dwóch dni mieliśmy okazję spotkać się z realizatorami live, reprezentantami firm nagłośnieniowych, mediów branżowych, domów kultury oraz instytucji kultury. Cieszymy się, że udało nam się zebrać tak liczne grono profesjonalistów. Jesteśmy dumni, że profesjonalna i doświadczona widownia, z jaką mieliśmy do czynienia, przyjęła nowy produkt od Allen & Heath tak entuzjastycznie.

W pierwszej części spotkania Dyrektor Sprzedaży, Jarek Kierkowski, zarysował historię firmy Allen & Heath. Następnie głos przejęli Paweł Adamowicz, Paweł Berbecki oraz Dawid Chrabałowski. Panowie z Działu Wsparcia Technicznego przybliżyli techniczne szczegóły dotyczące konsolety. W tej części można się było dowiedzieć o wejściach, wyjściach, częstotliwości próbkowania, grupach, bankach, processingu i pozostałych funkcjach oraz parametrach firmware’u i hardware’u konsolet dLive.

Kolejna część spotkania była praktyczna. Można było podejść do miksera i kręcić, wypróbowywać konsoletę,  a zarazem zadawać pytania naszemu zespołowi, który czuwał przy stołach. Ta część była przez gości chyba najbardziej wyczekiwana. Spotkanie zwieńczyły rozmowy kuluarowe, idealne do zadawania wszelakich pytań, i przede wszystkim dzielenia się doświadczeniami.

Dobra atmosfera spotkania to zasługa naszych gości i miejsca – podziękowania dla Klubu Mechanik. My staraliśmy się spełnić swoje zadanie na 100% i mamy nadzieję, że uczestnicy wyszli zadowoleni. Czekamy więc z niecierpliwością na kolejne prezentacje i szkolenia dLive’a!

, , , ,
Podziel się!