Piętnastolecie Markbassa

Piętnastolecie Markbassa

Markbass to włoski producent sprzętu przeznaczonego dla basistów: wzmacniaczy, kolumn, comb i akcesoriów. Wśród artystów,  którzy korzystają ze sprzętu Markbass znajdują się takie sławy jak Richard Bona, Michael League z nagrodzonego w zeszłym roku Grammy zespołu Snarky Puppy, czy Dominique Di Piazza, który występował z czołowymi jazzmanami świata, a z polskiego podwórka m. in. Waldemar Tkaczyk z zespołu Kombii.

W tym roku  Markbass obchodzi swoje piętnastolecie. Z tej okazji firma zorganizowała spotkanie dla partnerów i dystrybutorów we włoskiej miejscowości Chieti. Podczas wydarzenia uczestnicy mieli okazję zobaczyć firmę “od kuchni” m.in. zwiedzić linie kontroli jakości i magazyn części zamiennych.

W ramach wizyty goście uczestniczyli w przedpremierowym pokazie akustycznego comba oraz w koncercie zespołu,  grającego oczywiście na produktach Markbass.

Miłą, nieformalna częścią spotkania i jednocześnie jej zakończeniem była kolacja w siedzibie piratów – uroczej restauracji położonej nad samym morzem.

Życzymy firmie kolejnych owocnych 15 lat działalności!

, , , , , , , ,
Podziel się!