O firmie

O firmie

Na styku sztuki i nowoczesnych technologii

Rdzeniem naszej działalności jest dystrybucja sprzętu, integracja technologii scenicznych w obiektach kultury i użyteczności publicznej oraz kompleksowe wyposażenie studiów telewizyjnych i radiowych. Oferujemy profesjonalne rozwiązania audio, wideo, multimedialne, sceniczne i broadcastowe.

Nasz zespół tworzą specjaliści z różnych dziedzin, znakomici praktycy z ugruntowaną wiedzą i ogromnymi umiejętnościami. Jest nas już blisko 70 osób!

Posiadamy własną pracownię projektową, serwis dla wszystkich urządzeń z naszej dystrybucji, ekipę instalatorów i rozbudowany dział wsparcia technicznego. Wszystkie te kompetencje do dyspozycji naszych Klientów.

Jesteśmy w czołówce firm działających w branży. Zarówno nasi zagraniczni partnerzy – producenci, jak i Klienci w kraju cenią sobie współpracę z nami.
Konsekwentnie rozwijamy naszą ofertę. Zbudowaliśmy ją tak, by zapewnić możliwość dostarczenia pełnego toru elektroakustycznego, jednak obecnie wykraczamy już daleko poza ramy audio.

Działamy w branży, która dynamicznie się zmienia, dlatego pomagamy Klientom okiełznać nowe, szybko rozwijające się technologie. Oferujemy wsparcie technologiczne na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Pomagamy podejmować przemyślane i opłacalne decyzje zakupowe mając na uwadze ich długofalowe skutki i zwrot z inwestycji.

Co nas wyróżnia?

Nasza oferta obejmuje:

 • Podejście do Klienta – naszych Klientów traktujemy jak Partnerów. Jesteśmy nastawieni na długofalową współpracę, a nie krótkoterminowe zyski.
 • Stawiamy na edukację – z jednej strony inwestujemy w ciągły rozwój naszego zespołu, a z drugiej strony duży nacisk kładziemy na  budowanie świadomości i szkolenia Klientów.
 • Kompleksowa i bardzo szeroka oferta – wszystko czego potrzebujesz w jednej firmie.
 • Topowe marki – zarówno z segmentu premium, jak i budżetowych rozwiązań. Mamy w dystrybucji ponad 20 marek.
 • Łączymy najlepsze technologie z wiedzą, kulturą techniczną i osobistym zaangażowaniem.
 • Projektowanie, wykonawstwo i integrację systemów elektroakustycznych, audiowizualnych i broadcastowych
 • Kompleksowe rozwiązania dla rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych, w tym systemy playoutowe
 • Sprzęt nagłośnieniowy dla branży live sound
 • Dystrybucję sprzętu audio
 • Sprzęt studyjny
 • Systemy audiowizualne, interaktywne i multimedialne
 • Pomiary akustyczne i projektowanie akustyki wnętrz
 • Systemy kinowe

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na podstronach poświęconych poszczególnym obszarom naszej działalności.

Dlaczego warto z nami współpracować?

technologie

W ofercie posiadamy najnowocześniejsze urządzenia i rozwiązania technologiczne.

Pracownia projektowa

Projekty systemów elektroakustycznych, broadcastowych, AV i akustyczne.

Serwis

Prowadzimy własny autoryzowany serwis wszystkich urządzeń z oferty.

wsparcie techniczne

Udzielamy pełnego wsparcia technicznego na każdym etapie inwestycji.

Edukacja i doradztwo

Organizujemy szkolenia i warsztaty, doradzamy technicznie i biznesowo.

doświadczenie

Mamy najlepszych specjalistów. W ciągu 35 lat zaufało nam wiele instytucji i firm.

Testowanie sprzętu

Umożliwiamy testowanie urządzeń z naszej oferty.

indywidualne podejście

Oferujemy rozwiązania dostosowane do konkretnych potrzeb Klientów.

Partnerzy o nas

5
Nasza współpraca układa się bardzo dobrze. Konsbud Audio to nie tylko dystrybutor, ale także bardzo pomocny zespół. Zawsze możemy liczyć na ich wsparcie przy skomplikowanych projektach i na pomoc w logistyce brakującego sprzętu.
Marcin del Fidali, GMB Pro Sound
5
Wieloletnia współpraca z Konsbud Audio i rozumienie przez nich potrzeb współczesnego teatru muzycznego owocuje wdrażaniem rozwiązań zorientowanych długofalowo i perspektywicznie. Zapewniają wsparcie profesjonalnego zespołu technicznego na wszystkich etapach - od projektowania do uruchomienia i opieki nad produktem.
Bogdan Gasik, Teatr Muzyczny w Gdyni
5
Jeśli masz takiego partnera jak Konsbud Audio, nic nie może pójść źle, a nawet jeśli coś nieoczekiwanego się wydarzy, możesz być pewien, że poradzą sobie ze wszystkimi problemami. Nasi przyjaciele w Polsce nie tylko aktywnie promują markę DAS Audio, ale prowadzą też działania edukacyjne i są wsparciem dla naszych klientów.
Ignacio Chuliá, DAS Audio
5
Wspólnie zrealizowane projekty instalacji i uruchomienia systemów w całej Polsce powiązały mnie bardzo mocno ze wspaniałymi i wysoko wykwalifikowanymi pracownikami pod wodzą Agnieszki i Jarka przez ponad dwie dekady. Wyrazy najgłębszego uznania i gratulacje w imieniu d&b audiotechnik z okazji 35-lecia Konsbud Audio!
Stefan Goertz, d&b audiotechnik
5
Przed inwestycją oglądaliśmy różne rozwiązania i to zaproponowane przez Konsbud wydało nam się najbardziej bezpieczne z punktu widzenia stabilności, niezawodności, zarządzania dystrybucją sygnałów audio i późniejszej emisji. Czas pokazał, że trudne zadania nie przerastają możliwości Konsbud Audio.
Paweł Słoniowski, Radio Zachód
5
Konsbud Audio dał nam bardzo duży kredyt zaufania, choć byliśmy nowi na rynku. Ta cierpliwość się opłaciła i obecnie bardzo komfortowo współpracujemy, Konsbud Audio jest jednym z naszych najlepszych partnerów.
Rafał Majewski, Skład Muzyczny
5
Doceniamy podejmowany przez ludzi z Konsbud Audio wysiłek i wszystkie działania, jesteśmy wdzięczni, że dbają o relacje z klientami. Jesteśmy dumni ze stworzonego przez nich showroomu Genelec, uważamy bowiem, że indywidualny odsłuch jest kluczowy w odniesieniu sukcesu w promocji i sprzedaży naszych głośników.
Ole Jensen, Genelec
5
Pozostanie liderem w branży przez 35 lat to świadectwo wytrwałości i poświęcenia. Konsbud Audio z rodzinnej firmy rozwinął się w uznaną w świecie markę, jest latarnią doskonałości w swojej dziedzinie. Jesteśmy wdzięczni, że od ponad 17 lat możemy być ich partnerem, razem osiągnęliśmy więcej niż to, o czym kiedykolwiek marzyliśmy.
Markus Sinsel, Allen & Heath
5
W każdej sytuacji możemy liczyć na pomoc i merytoryczne wsparcie Konsbud Audio - polskiego dystrybutora d&b audiotechnik, za co dziękujemy.
Łukasz Jura, Klub Studio w Krakowie
5
Konsbud Audio od samego początku zapewnia nam wsparcie oraz dostęp do wiedzy i doświadczenia swoich pracowników. Dotychczasowa współpraca pozwala nam testować nowe rozwiązania technologiczne.
Mariusz Maszewski, , Teatr Narodowy w Warszawie
5
Odkąd połączyliśmy siły w 2002 roku, Konsbud Audio stanowi przykład doskonałości, jeśli chodzi o kulturę biznesową i etykę działania, co jest kluczowym czynnikiem naszego wspólnego sukcesu. Centrum szkoleniowe Konsbud Audio należy do najlepszych w naszej sieci dystrybucji.
Joris Cornelissens, Biamp
5
Podejście ze strony pracowników KA jest nie tylko bardzo profesjonalne, ale też po prostu życzliwe. Zawsze można liczyć na ich pomoc.
Leszek Margraf, Amadeusz
5
Jestem bardzo zadowolony z wieloletniej i owocnej współpracy z Konsbud Audio z powodu profesjonalnego podejścia do klienta. Zawsze możemy liczyć na ich wsparcie techniczne.
Andrzej Krawiec, Craftman
5
Konsbud Audio jest dla nas jednym z partnerów będącym nie tylko zewnętrznym podmiotem, ale rzeczywistym partnerem – integralną częścią rodziny Markbass. Zawsze gwarantują opartą na zaufaniu, wspaniałą współpracę.
Marco De Virgiliis, Markbass, DV Mark
4.5
W ostatnich latach świetnie nam się współpracuje. Organizują regularne szkolenia, więc moi pracownicy mają dzięki temu już spore doświadczenie.
Jolanta Zalewska, Pasja
5
W 2006 roku rozpoczęłam pracę w Neutrik i pojechałam w pierwszą podróż do Polski. Agnieszka bardzo pomogła mi w rozwoju i w tym, by w tej męskiej branży zachować pewność siebie. W ciągu 18 lat zbudowaliśmy silną i bezproblemową współpracę. Dogłębna wiedza rynkowa Konsbud Audio i ich doświadczenie pomagają nam wzmacniać naszą obecność na polskim rynku.
Irén Gulyás, Neutrik
5
Współpraca układa się bardzo dobrze, praktycznie na każde nasze życzenie są do dyspozycji. Z uwagami, poradami, propozycjami.
Andrzej Prugar, Radio Katowice
5
Wielkim plusem po stronie Konsbudu jest właśnie ta wartość dodana (szkolenia), bo tak naprawdę na palcach jednej ręki można policzyć firmy mające podobne podejście do tego biznesu. Jak tylko pojawiają się nowe produkty, Konsbud Audio stara się od razu je zademonstrować.
Tomasz Bujarski, Skład Muzyczny
5
Przez ponad 25 lat wzajemnie na sobie polegaliśmy, ta wieloletnia współpraca wielokrotnie udowodniła, że w Konsbud Audio mamy najbardziej niezawodnego, profesjonalnego i zaufanego partnera.
Francois Rousies, Cordial
5
Już sam fakt, że nasze partnerstwo trwa 24 lata jest czymś zupełnie wyjątkowym, a to, że nasza współpraca trwa od dwóch pokoleń pokazuje wyraźnie, jak szczególny jest nasz partner. Ludzie w Konsbud Audio to prawdziwi entuzjaści dźwięku, mają ogromną wiedzę, gwarantują wyjątkowo wysoki poziom obsługi. Rzadko doświadczamy takiego profesjonalizmu.
Wolfgang Salzbrenner, Stagetec

Obsługa serwisowa w Konsbud Audio na najwyższym poziomie

Z przyjemnością informujemy, że ocenili nas Państwo bardzo wysoko!Dziękujemy za pozytywną ocenę i okazane zaufanie!Na szczególną uwagę zasługuje Państwa opinia na temat kontaktu z klientem i jakości usługi serwisowej – ocena 5 w skali 1-5!Docenili Państwo również czas realizacji oraz indywidualne podejście do klienta.Ponad 97% badanych z chęcią poleciłoby obsługę serwisową Konsbud Audio innym klientom.Dziękujemy!
Dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci otrzymywali profesjonalną obsługę, w każdym obszarze!

Zostaliśmy wyróżnieni w ogólnopolskich rankingach. Jesteśmy laureatami m.in.:

Jesteśmy zrzeszeni w prestiżowych organizacjach, m.in. w: