NTi Audio NoiseScout – narzędzie do monitorowania hałasu

NTi Audio NoiseScout – narzędzie do monitorowania hałasu

NoiseScout to wszechstronne i jednocześnie łatwe w użyciu rozwiązanie, pozwalające na monitorowanie hałasu w trybie 24/7.

Poziomy hałasu są nagrywane w danym miejscu przy użyciu mierników XL2 i przekazywane na serwer, gdzie można je monitorować online, a także pobierać. NoiseScout może być używany zarówno do pomiarów hałasu w krótkich okresach, jak i do monitorowania długofalowego. Automatyczne powiadomienia mailowe pozwalają na szybką reakcję i rozwiązywanie problemów w odpowiednio krótkim czasie. Dodatkowo, możliwe jest pobranie próbki dźwiękowej, ułatwiającej znalezienie źródła dźwięku powodującego przekroczenie zadanych wartości granicznych.

Miernik XL2 pozwala na dokonywanie ciągłego pomiaru poziomu hałasu i zapisywanie go w wewnętrznym buforze. Następnie za pomocą urządzenia o nazwie NetBox dane są przenoszone na serwery portalu NoiseScout, na którym możliwe jest ich monitorowanie w czasie rzeczywistym. Dodatkowo portal może wysyłać powiadomienia mailowe, umożliwia pobieranie danych oraz odczytywanie raportów w przeglądarce.

NoiseScout to kompletne rozwiązanie pomiarowe dla profesjonalistów. To kolejny produkt, świadczący o tym, że NTi Audio jest jednym z liderów na rynku pomiarów audio.

Podziel się!