Nowy Allen & Heath DX168 – więcej wejść i wyjść dla dLive

Nowy Allen & Heath DX168 – więcej wejść i wyjść dla dLive

Allen & Heath poszerzył system dLive o nową, montowalną w racku, przenośną jednostkę rozszerzającą DX168, która oferuje dodatkowe wejścia i wyjścia do systemów dLive.

DX168 posiada 16 wejść mikrofonowych XLR i 8 wyjść liniowych XLR. Komunikuje się z systemem dLive przez protokół Allen & Heath DX w 96 kHz  za pośrednictwem kabla CAT5e, co pozwala na połączenie jednostki z systemem dLive na długości nawet 100 m.

W trybie redundantnym – jak sama nazwa wskazuje – można tworzyć podwójne połączenia kablowe do systemu dLive S, a także pojedyncze nieredundantne połączenia do systemów S Class i C Class. Alternatywą jest tryb szeregowy (będzie dostępny w firmware 1.60), w którym do dowolnego systemu dLive C lub S można podpiąć do 6 jednostek DX168, uzyskując w ten sposób dodatkowych 96 wejść i 48 wyjść.

DX168 ma kompaktowe wymiary, posiada gumowe zabezpieczenia przed obiciami i rączkę do przenoszenia i wygodnego kładzenia na podłodze. Opcjonalny zestaw do montażu w racku pozwala na zainstalowanie jednostki w standardowej obudowie 19”.

Manager produktów live sound Allen & Heath, Ben Morgan: “DX168 sprawia, że dodanie dodatkowych wejść i wyjść do systemu dLive jest naprawdę łatwe i można to zrobić w miejscu, gdzie jest to najbardziej potrzebne. Solidna konstrukcja pozwala na intensywne użytkowanie, a jednocześnie DX168 jest lekki i bardzo mobilny, a do tego może być zamontowany w racku – tak więc jest w pełni elastyczny”.

, , ,
Podziel się!