Nowość Audio Technica – mikrofon pojemnościowy AT2020USB-X jest już dostępny!

Nowość Audio Technica – mikrofon pojemnościowy AT2020USB-X jest już dostępny!

AT2020USB-X to nowa odsłona popularnego mikrofonu AT2020USB+. Został tak zaprojektowany, aby zaspokoić wszelkie potrzeby twórców treści, co czyni go najlepszym mikrofonem do streamingu, podcastingu, nagrywania muzyki, do gier i nagrywania wideo. AT2020USB-X oferuje uznany przez krytyków, wielokrotnie nagradzany dźwięk oryginalnego AT2020 połączony z wygodą działania plug-and-play USB-C i z niestandardową podstawką biurkową.

Dzięki studyjnej jakości dźwięku, obsłudze USB-C typu plug-and-play i ulepszonym funkcjom, AT2020USB-X zapewnia profesjonalną wydajność i wszechstronność wszystkim twórcom.

Zaawansowany przetwornik analogowo-cyfrowy mikrofonu obsługuje wiele częstotliwości próbkowania, z rozdzielczością do 24 bitów/96 kHz, co zapewnia niezwykle czystą, naturalną reprodukcję dźwięku.

Dotknięcie przycisku wyciszania natychmiast wycisza mikrofon. Dioda LED mikrofonu zmienia kolor z niebieskiego na czerwony, wskazując, że dźwięk jest wyciszony.

Gniazdo słuchawkowe z regulacją głośności pozwala na monitoring dźwięku bezpośrednio z mikrofonu, natomiast regulacja mix control pozwala na miksowanie sygnału z mikrofonu z dźwiękiem z komputera.

Dołączony do zestawu stojak biurkowy zapewnia stabilność.

AT2020USB-X idealnie nadaje się do podcastingu, nagrywania w domowym studiu, nagrywania w terenie, dubbingu i zastosowań scenicznych.

Kierunkowy przetwornik minimalizuje szumy tła.

Dołączone akcesoria: Niestandardowa podstawka biurkowa, kabel USB-C do USB-A z adapterem USB-A do USB-C.

Rodzaj: Kardioidalny
Charakterystyka częstotliwościowa: 20-20 000 Hz
Zasilanie: przez USB (5V DC)
Bit Depth: 16 bitów/24 bitów

Lista naszych autoryzowanych sprzedawców Audio-Technika:

Autoryzowani Sprzedawcy Audio-Technica | Konsbud Audio (konsbud-audio.pl)

, , , , , , , ,
Podziel się!