Nowoczesne techniki mikrofonowe – szkolenie

Nowoczesne techniki mikrofonowe – szkolenie

Zapraszamy do zapisów na szkolenie organizowane 20 listopada (środa) przez Konsbud Audio wspólnie z firmą Audio-Technica. Mogą Państwo liczyć na najwyższej jakości merytorykę, gdyż prowadzącym będzie Alex Lepges, pełniący funkcję menedżera ds. produktu i wsparcia technicznego w firmie Audio-Technica.

Alex Lepges omówi techniki mikrofonowania bazując na swoim bogatym doświadczeniu, które zdobywał pracując podczas takich wydarzeń jak Igrzyska Olimpijskie w Atenach i Londynie. Będzie to wyjątkowa okazja, aby poznać kulisy realizacji ogromnych przedsięwzięć tego typu.

Temat: Nowoczesne techniki mikrofonowania.
Data: 20 listopada 2013 r. (środa), godzina 11:00 – 14:00
Miejsce: Uniwersytet Muzyczny im. F. Chopina w Warszawie, ul. Okólnik 2, Studio S-1

 

O firmie

Audio-Technica to jeden ze światowych liderów w produkcji profesjonalnych mikrofonów najwyższej klasy. Sprzęt tej marki zyskał szerokie grono zwolenników wśród światowych i polskich gwiazd estrady na stałe wpisując się w ridery techniczne. Dużą popularnością cieszy się też w stacjach radiowych i telewizyjnych jako element instalacji elektroakustycznych w teatrach, filharmoniach, salach koncertowych i widowiskowych, a także obiektach sportowych.

Podziel się!