Nowe instalacyjne mikrofony powierzchniowe Audio-Technica ES945O i ES947C

Nowe instalacyjne mikrofony powierzchniowe Audio-Technica ES945O i ES947C

ES945O to wszechkierunkowy mikrofon pojemnościowy, którego charakterystyka pozwala na przechwytywanie dźwięku pod kątem 360°. ES947C posiada charakterystykę kardioidalną, przechwytując dźwięk pod kątem 120°. W obu modelach przetwornik jest chroniony solidną, całkowicie metalową obudową z dwuwarstwową perforowaną kratką. Technologia ochrony RFI UniGuard zapewnia doskonałe tłumienie zakłóceń częstotliwości radiowych (RFI). Mikrofony są wodoodporne – klasa IPX4, zapewniając ochronę przed rozpryskami wody.

  • wersje XLR są wyposażone w niezależny moduł zasilania ze złączem wyjściowym typu XLRM, co eliminuje potrzebę stosowania zewnętrznego modułu zasilania. Dostępne w kolorach czarnym i  białym.
  • wersje TB3 dzięki niskoprofilowej konstrukcji można dyskretnie zamontować na blatach stołowych, sufitach lub panelach. Mikrofony zapewniają czysty, bardzo zrozumiały dźwięk, który idealnie sprawdza się w warunkach konferencyjnych, podczas nagrywania, monitorowania i innych wymagających zastosowaniach.
  • wersje FM3 są wyposażone w czujnik pojemnościowy, który pozwala na zdalne wyciszanie mikrofonu oraz dobrze widoczny, dostępny w 7 kolorach pierścień LED RGB, informujący o statusie wyciszenia.
  • wersje FM5 są wyposażone w 5-stykowe złącze wyjściowe XLR z czułym na dotyk, pojemnościowym przełącznikiem użytkownika, który można skonfigurować do przełączania między wyciszeniem a dźwiękiem na żywo oraz do uruchamiania urządzenia zewnętrznego, takiego jak kamera lub oświetlenie pomieszczenia.
Podziel się!