Nowa generacja mikserów z serii MIXWIZARD Allen & Heath

Nowa generacja mikserów z serii MIXWIZARD Allen & Heath

Allen & Heath podczas targów Infocomm w USA przedstawił nową generację mikserów audio z serii MixWizard . Czwarta odsłona urządzeń WZ4 16:2, WZ4 12:2 i WZ4 14:4:2 wyróżnia się nową kolorystyką, oraz nieco zmienionymi funkcjami.

Sekcja EQ posiada wyłącznik, a stoły 16:2 do 12:2 są wyposażone w podwójny cyfrowy procesor efektowy oraz opcjonalny interfejs wielośladowy USB.

Miksery audio z serii MixWizard zostały zaprezentowane po raz pierwszy w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Dzięki możliwości montażu w racku, świetnej jakości dźwięku i wszechstronności, stały się standardem na rynku audio, znajdując zastosowanie na estradzie, w studiach nagraniowych i salach koncertowych na całym świecie.
Każdy MixWizard wyposażony jest w wyłącznik sekcji EQ i opcjonalny interfejs USB z wysokiej jakości wielokanałową kartą dźwiękową, która służy do łatwego nagrywania i odtwarzania sygnałów stereofonicznych. Wszystkie modele posiadają transparentny układ przedwzmacniacza mikrofonowego znanego z poprzednich serii, 4-pasmowy korektor barwy z dwoma przestrajalnymi środkami, wysokiej jakości 100-milimetrowe tłumiki, 6 szyn wysyłkowych, 12-segmentowy wskaźnik poziomu sygnału i unikalny system montażu QCC, pozwalający na szybką instalację stołu w wariantach pracy na biurku bądź w racku.

Mikser WZ4 16:2 posiada 16 wejść mikrofonowo-liniowych, 2 powroty stereo, oraz odrębne tłumiki dla sekcji LR i Mono.

WZ4 12:2 posiada 8 kanałów monofonicznych, dwa podwójne kanały stereo, dwa powroty stereofoniczne i odrębne tłumiki dla sekcji LR i mono. Oba posiadają nowy, podwójny, stereofoniczny procesor efektowy z diodowym wyświetlaczem, przyciskiem nabijania tempa i enkoderem służącym do kontrolowania parametrów 20 wbudowanych presetów.
WZ4 14:4:2 jest dwufunkcyjnym stołem, zaopatrzonym w 10 wejść mono, dwa podwójne kanały stereo, cztery grupy komutacyjne, matrycę 6×2 oraz wbudowany generator szumów i oscylator.

” Minęło 17 lat od kiedy wyprodukowaliśmy pierwszy model i do tej pory udało nam się sprzedać blisko sto tysięcy egzemplarzy mikserów MixWizard. Bez względu na upływ czasu nadal są one niezwykle popularne wśród obecnych realizatorów dźwięku, którzy poszukują prostego i pewnego miksera, który może obsługiwać różnorodne wydarzenia, od małych imprez po zastosowania emisyjne “, komentuje główny projektant układów analogowych, Mike Griffin.
Nowe miksery MixWizard będą dostępne od lipca 2013.

, , ,
Podziel się!