Neutrik DRAGONFLY – nowa seria złącz światłowodowych

Neutrik DRAGONFLY – nowa seria złącz światłowodowych

Firma Neutrik jest wiodącym dostawcą solidnych i niezawodnych profesjonalnych złącz skierowanych na rynek audio / video. Oferta producenta obejmuje głównie złącza typu XLR, speakon, BNC, wtyczki typu jack. Ostatnią nowością którą firma wprowadziła na rynek jest seria złącz światłowodowych DRAGONFLY czyli zaawansowana technologia transmisji wideo.To kompleksowe rozwiązanie skierowane na wymagający rynek jakim jest AV czy Broadcast.

Nowa seria wyróżnia się większą wytrzymałością oraz niezawodnością w stosunku do klasycznych, hybrydowych systemów transmisji sygnałów wideo. Koncepcja bazuje na soczewkach światłowodowych oraz hermetycznym łączeniom co sprawia, że jest to idealna alternatywa dla połączeń fizycznych. Złącza DRAGONFLY zapewniają stabilny sygnał przy minimalnych stratach, długą żywotność oraz wysoką odporność na trudne warunki takie jak kurz (IP68), wilgoć czy wysokie wahania temperatury.

Seria DRAGONFLY jest odporna na wibracje oraz oferuje szybki serwis w sytuacjach pojawienia się jakiegokolwiek problemu w trakcie pracy. Czyszczenie złącz odbywa się za pomocą sprężonego powietrza oraz wody.

Podziel się!